Kas Svariem "kritīs no gaisa"?

Laikā, kad veiksmes planēta Jupiters pastaigājas pa Svaru zīmi, no gaisa krītam var sagaidīt gandrīz jebko – pilnības rags ir vaļā, un Svariem atliek vien būt uzmanīgiem ar to, ko viņi vēlēsies. Daudzos gadījumos tas var nozīmēt popularitāti un publisku atzinību, iespējas paspīdēt un parādīt sevi no vislabākās puses, lai tētiņam un māmiņai, un dzimtenei ir prieks! Tas pa lielākajai daļai attiecas uz laikposmu līdz 2017. gada rudenim, bet Svari pagūs, ja gribēs!

Kur nolikts Svaru grābeklis?

Vai Fortūnas favorītiem vispār mēdz būt kādi grābekļi? Izrādās – mēdz gan, un Svaru grābeklis ir paslēpts pārāk nopietnā apkārtējo cilvēku uzklausīšanā un savu talantu apslāpēšanā, ja kādai autoritātei tas ir šķitis neperspektīvi vai nepiedienīgi drosmīgi. Otrs mazītiņais grābeklītis guļ tur, kur Svari popularitātes vilnī piemirst padalīties ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem.

Kas notiks Svaru sirdī?

Svaru sirds šajā gadā gan var apmest kādu kūleni – tas attiecas gan uz ciešās un likumīgās attiecībās iesaistītajiem, gan uz draiski flirtējošajiem Svariem. Pirmajā gadījumā to varētu nodēvēt par sakāpinātu ambīciju izraisītu kaprīzi, kas neļauj mierīgi baudīt kopā būšanu, jo tajā, redz, esot sācis pietrūkt "asumiņa" (un Svari paši kādu eļļu ugunī ielaista). Otrajā gadījumā tā var būt svārstīšanās starp vairākiem Svaru labvēlības kārotājiem. Taču galu galā visi par un pret būs izfiltrēti, un diezin vai Svari paliks vientuļi.

Kas notiks Svaru makā?

Labākās dienas Svaru makam sāksies rudenī, kad paši Svari varēs pārbaudīt, vai izmantojuši šā gada piedāvāto jaudīgo potenciālu. Ja rudenī maciņš nav "pietūcis", tad Svari vainot var tikai sevi. Daudzi Svari pasāks savu lietu – kādu biznesiņu vai citu pelnošu projektu, taču tūlītējus rezultātus gaidīt diezin vai ir vērts, tai lietai jāļauj "kārtīgāk ieskrieties".