Ūdensvīram 2018. varētu izvērsties par karjeras kāpuma un sociālā stāvokļa nodrošināšanas gadu, kas, pats par sevi saprotams, prasīs arī sevis pārvarēšanu un iziešanu ārpus komforta zonas. Ja Ūdensvīrs tā arī nepaspers soli, noticējis prāta safabricētajiem šausmu stāstiņiem, tad pēcāk droši vien to nožēlos kā garām palaistu iespēju. Prāts ir laba lieta, bet nevajag ļaut tam komandēt visu parādi!

Ceļā uz savu mērķi (vai vismaz nākamo kāpņu laukumiņu) Ūdensvīrs sastapsies arī ar konkurenci, un te nu būs svarīgi ar godu iziet no kašķa, nesasmērējot savu publisko tēlu. Katrā ziņā izdarāms tas ir.

Arī ar sevi jaunajā gadā Ūdensvīrs ne vienmēr spēs saprasties un rast kopīgu valodu, var rasties sajūta, ka galvā dzied vesels koris, bet pašu svarīgāko – savu sirdsbalsi – šajā burzmā dažkārt pat neizdodas saklausīt, kur nu vēl vērā ņemt... Partnerattiecību jomā tas Ūdensvīram var atspēlēties ar kādu lēmumu, kas nav īsti dabūjis "iekšējo akceptu".

Brīvajiem Ūdensvīriem laulības ostā iepeldēt nebūs tas vieglākais uzdevums, bet pēkšņi un galvu reibinoši iemīlēties gan var gadīties, turklāt – sev par pārsteigumu – tipāžā, ko Ūdensvīrs nekad nav uzskatījis par savējo.