Kas Vēzim "kritīs no gaisa"?

Gada pirmajā pusē un līdz pat rudenim Vēzis būs aizņemts ar mājas un ģimenes lietām, kur gaidāms pieaugums vai paplašinājums – iespējams, Vēzis iegādāsies savu vai savā apgādībā paņems kādu dzimtas īpašumu, iespējams, ka Vēža mājās iedzīvotāju sastāvā notiek kādas patīkamas izmaiņas – ieradīsies kāds ilgi gaidīts cilvēciņš vai mājās atgriezīsies kāds "pasaules staigātājs".

Sākot ar rudeni, Vēzis var vairāk nodoties izklaidēm, rotaļām ar savu tēlu, flirtam un saviesīgas dzīves baudīšanai.

Kur nolikts Vēža grābeklis?

Viens grābeklis, kas Vēzim punu var uzdauzīt, – pārāk bohēmisks dzīvesveids un vieglprātīga attieksme pret pielūdzēju sirdīm. Vēža "pieradinātie" par šādu bezatbildību var atmaksāt visneparedzamākajos veidos, sabrucinot arī kādu Vēža ilūziju.

Otrs grābeklis – ieraušanās sevī un nespēja pārkāpt pāri lepnumam, lai paskaidrotu dzīvesbiedram vai biznesa partnerim, par ko tieši Vēzis ir apvainojies.

Kas notiks Vēža sirdī?

Īsti mierīga Vēža sirds šogad nebūs – apgredzenotie Vēži slīpēs savu konfliktu risināšanas māku (lielākais darbs ar sevi – iemācīties piedot un atlaist to, kas ir viņu "melnajā sarakstā"). Savukārt brīvie flirtēs uz nebēdu, savaldzinot ne vienu vien. Bet – vai tas ir nopietni? Varbūt tikai Vēža pašapliecināšanās?

Kas notiks Vēža makā?

Gada pirmās divas trešdaļas ir naudīgākas, jo pēdējā Vēzis tērēs ar lielāku entuziasmu nekā pelnīs. Taču kopumā, šķiet, nekādas milzīgas avārijas Vēža maku neapdraud. Var uzvirmot doma kardināli izmainīt karjeras vektoru, taču diezin vai tas iecirtīs robu Vēža makā – drīzāk jau tieši pretēji.