Astrālā 'nošu atslēga', kas palīdz piepildīt vēlēšanos
Foto: Shutterstock

Visdažādāko problēmu risināšanā tev var palīdzēt astrālā nošu atslēga. Ar šā vienkāršā zīmējuma palīdzību iespējams ietekmēt citus cilvēkus. Nav zināms, kurš no senajiem astrologiem un kādā veidā atklājis, ka šis zīmējums daudzkārt palielina ietekmi caur smalkajām pasaulēm, taču tā ir pazīstama jau sen – tāpat kā tas, ka milzīgs spēks ir dažādām uzzīmētām zīmēm (piemēram, krustam) vai figūrām (piemēram, piramīdai).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pastāv tikai viens noteikums – šo zīmi, ko sauksim par "astrālo nošu atslēgu", nedrīkst izmantot mīlestības un ģimenes problēmu risināšanai, tas var vēl vairāk pasliktināt situāciju. Taču tā, iespējams, spēs palīdzēt nokārtot eksāmenu, saņemt avansu vai paaugstinājumu darbā, atrast labāku darbu u.tml.

Šim nolūkam uz papīra lapas ar zīmuli uzzīmē attēlā redzamo zīmējumu. Izdrukāšana šoreiz nelīdzēs, jo nepieciešamas zīmuļa pēdas uz lapas, stāsta portāls "Magplus.ru". Izdruka gan var palīdzēt – ņem plānāku papīra lapu, caur kuru spīd izdrukātā atslēga, un uzmanīgi pārzīmē to. Tad izteiksmīgi un pārliecinoši uzraksti savu vēlēšanos (arī ar zīmuli) uz neliela kartona gabaliņa, piemēram: "Vēlos, lai..." vai "Lūdzu (ko)". Zem teksta paraksties. Ņem kompasu un pagriez papīra lapu tā, lai atslēgas virsotne X būtu vērsta pret ziemeļiem. Punktā X novieto kartona gabaliņu ar uzrakstīto vēlmi, punktā H – savu fotogrāfiju, bet punktā Y – tā cilvēka fotogrāfiju (vai uzrakstītu vārdu, ja fotogrāfija nav pieejama), kurš varētu ietekmēt tavas vēlmes izpildi. Atstāj zīmējumu uz galda vismaz divas stundas, pēc tam sadedzini kartona gabaliņu.

Veic rituālu ar "astrālo nošu atslēgu" deviņas dienas pēc kārtas un katru reizi sadedzini kartona gabaliņu ar vēlmi. Tad vēlmei jāizpildās. Ja tas nenotiek, pārtrauc savus centienus un atsāc tieši pēc mēneša.

Atceries – tikai zīmējumu un fotogrāfijas drīkst izmantot vairākkārt, bet vēlēšanās katru reizi jāraksta no jauna! Tādēļ labāk saglabā teksta kopiju, lai nakamajā dienā atcerētos, kā tieši esi noformulējis savu vēlmi. Precīzs formulējums ir nepieciešams, pretējā gadījumā brīnišķīgā figūra translēs Visumā nevis vienu skaidru vēlmi, bet vairākas līdzīgas. Protams, arī tas var nest rezultātus, bet iespējamība un ziņas spēks ievērojami mazināsies.

Labākais laiks darbam ar atslēgu ir Mēness pēdējais ceturksnis. Ja precīzi sekosi norādījumiem, rezultāti neliks vilties!

Tags

Maģija Rituāli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form