Īpašā sajūta, kad tavā biolaukā iesprukusi kāda sveša, graujoša programma, ir tāda, ko teju katrs pamana, bet sava ķermeņa signāliem mēs noticam reti (kur nu vēl smalkākiem signāliem!), tāpēc lieti noder kāds uzskatāmāks "pierādījums". Piemēram, mūžsenā diagnostika ar jēlu olu. Tā ir vienkārša, pat palīgi nav vajadzīgi. Piemēram, 29. Mēness diena ir laba darbam ar dažādiem negatīviem, arī diagnosticēšanai. Varbūt jāizmēģina?

Lai to paveiktu, nepieciešama laba, svaiga lauku ola, kam ar dažādiem ķīmiskiem "bagātinātājiem" piestumta putnu barība nav laupījusi spēju uztvert informāciju, iesaka portāla "Mageia.ru" veidotāji. Turpinājumā – viņu ieteikumi.

Piepildi resnu, stabilu (piemēram, viskija) glāzi līdz pusei ar ūdeni. Ja ir akas vai avota ūdens – ideāli, ja nav – neraudāsim. Uzmanīgi pāršķel čaumalu un ielej olu glāzē tā, lai dzeltenums neizšķīst.

Apsēdies uz krēsla ar noliektu galvu (zods iespiests krūtīs) un uzliec glāzi uz pakauša. Pieturot ar roku, lai nenokrīt, nekustīgi nosēdi šādi trīs minūtes. Ja roka nogurst, pamaini.

Pēc trim minūtēm ļoti uzmanīgi nocel glāzi no pakauša un aplūko.

Ja ūdens dzidrs un dzeltenums rātni guļ baltumā, nekāda enerģētiskā negatīva tev nav.

Ja dzeltenums vesels, bet no baltuma augšup stiepjas "diegi", kaut kāds negatīvs varētu būt, teiksim, viegls nobrīnējums saistībā ar ģimenes dzīvi.

Ja uz "stabiņiem" ir vēl arī burbulīši, tad iespējams, ka piestrādājis profesionālis. Šāda noskauduma rezultātā var izveidoties sīku neveiksmju josla, pieķerties kaitinošas slimības, no kurām ilgi nevar tikt vaļā vai kuras grūti diagnosticēt.

Ja uz stabiņiem ir burbulīši un vēl arī melni punktiņi vai arī melnie punktiņi ir uz dzeltenuma, tad gan lieta ir nopietnāka, un nodarītais kaitējums var būt arī apzināti un profesionāli veikts (dažos avotos minēts, ka tā var būt pat ar kapu zemi saistīta maģiska darbība). Parasti šādus pasūtījumus mēdz izdarīt tie, kuriem tu esi kaut ko ļoti ieriebis vai stāvi ceļā viņu laimei.

Slikts rādītājs ir arī tas, ja baltuma stabiņu nav, bet dzeltenums pa malām ir tāds kā izvārījies vai ja uz dzeltenuma ir pelēki, zaļgani vai brūngani plankumi.

Jāpiebilst, ka nemaz tik bieži nav gadījumi, kad kāds iet pie maga, lai pasūtītu savam konkurentam vai citādi nevēlamam cilvēkam lāstu uz nāvi, tāpēc nekrīti izmisumā, ja glāzē redzamais norāda uz negatīva klātesamību. Izlej glāzi podā un nomazgā rokas līdz elkoņiem (un, ja ir norāde uz nopietnu programmu, izmet arī glāzi) un padomā par kādu attīrīšanās metodi.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form