Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Egīls, Egils, Nauris
Foto: Shutterstock

13. aprīlī vārda dienu svin Egīls, Egils un Nauris. Sirsnīgi sveicot gaviļniekus, stāstām, kā vārda numeroloģiskā vibrācija ietekmē viņu dzīvi un to, kā viņus uztver citi cilvēki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Egīls (3)

Sievišķās enerģijas vārds. Egīls ir vispusīgs, kaislīgs, jūtīgs un labs sarunu biedrs, kurš patīk sievietēm. Viņš ir intelektuāls, gudrs, mērķtiecīgs, labs analītiķis, kurš ievēro sīkumus. Vārds padara Egīlu spītīgu un liek visu darīt pa savam.

Vārdā ir sargeņģelis, kas ļauj dzīvē realizēt savas vēlmes.

Egils (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds. Egils ir intelektuāls, gudrs cilvēks ar spēcīgu dzīves enerģiju. Viņš ir jūtīgs, emocionāls un dvēselisks, bet spītīgs. Zinošs cilvēks, kurš labi uztver informāciju, ir mērķtiecīgs un vēlas būt pirmais. Vārdā ir sargeņģelis.

Nauris (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kura vibrācija kalpo kā sargeņģelis, tas ir arī vārda struktūrā. Tas ir vārds talantīgam cilvēkam. Nauris ir vispusīgs, intelektuāls, zinošs un vieds. Viņš ir labs sarunu biedrs, apveltīts ar labu intuīciju, dvēselisks, jūtīgs un juteklisks. Atbildīgs, bet spītīgs, fiziski ļoti izturīgs.

Tags

Numeroloģija Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form