Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
Foto: Chungkuk Bae / cc

2. maijā vārda dienu svin Zigmunds, Sigmunds un Zigismunds. Sirsnīgi sveicam! Bet – kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārdu numeroloģiskā vibrācija?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zigmunds (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas savieno ar Kosmosu un bagātina dvēseli. Zigmunds ir ļoti jūtīgs, vispusīgs, vīrišķīgs cilvēks, apveltīts ar spēcīgu intuīciju, loģiku un analītisko domāšanu, spēj ievērot detaļas un stabili stāv uz kājām. Viņš ir atšķirīgs no citiem, vienmēr ies pret straumi, spītīgs – savu mērķi sasniegs. Zigmunds patīk pretējam dzimumam, ir fiziski izturīgs cilvēks ar "biezu ādu". Vārdā sargeņģeļa nav, tādēļ dzīvē visu būs jāizcīna pašam.

Sigmunds (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas savieno ar Kosmosu un bagātina dvēseli. Sigmunds ir īpaši jūtīgs, ar spēcīgi attīstītu intuīciju un loģisko domāšanu, atbildīgs pret savu darbu. Vārds palīdz tā nēsātājam iet uz mērķi un realizēt talantus, iedod divkāršu spītību un mērķtiecību, padarot Sigmundu par ambiciozu cilvēku, kurš dzīvi redz "vienā virzienā". Sigmunds patīk pretējam dzimumam, ir izturīgs cilvēks ar "biezu ādu". Vārds ir kā sargeņģelis.

Zigismunds (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas savieno ar Kosmosu un bagātina dvēseli. Zigismunds ir apveltīts ar labu intuīciju un mērķtiecību. Viņš ir loģisks, analītisks, neatlaidīgs, lieliem soļiem iet uz savu mērķi un ir atbildīgs par saviem darbiem. Zigismunds patīk pretējam dzimumam, ir izturīgs cilvēks ar "biezu ādu". Vārds ir kā sargeņģelis.

Tags

Numeroloģija Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form