Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Igors, Margots, Ingvars
Foto: Shutterstock

5. jūnijā vārda dienu svin Igors, Margots un Ingvars. Sirsnīgi sveicam! Bet – kā mūsu gaviļnieku raksturu un dzīvi ietekmē viņa vārda numeroloģiskā vibrācija?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Igors (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas ir kā sargeņģelis un palīdz virzīties uz priekšu. Igors ir dzīvesgudrs, talantīgs, intelektuāls, mērķtiecīgs, apveltīts ar spēcīgu intuīciju. Viņš ir gudrs psihologs un labs sarunu biedrs, kuram patīk komunicēt. Viņš stabili stāv uz zemes un dzīvē mērķus sasniegs. Vārdā ir sargeņģelis.

Margots (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas kalpo kā sargeņģelis. Margots ir vispusīgs, talantīgs, dzīvesgudrs un veiksmīgs, ar intelektu apveltīts cilvēks. Viņš ir spītīgs, pievilcīgs un juteklisks, labs psihologs ar spēcīgu intuīciju. Vārds rada vēlmi būt līderim, un tajā ir arī sargeņģelis.

Ingvars (1)

Sievišķās enerģijas vārds. Ingvars ir cilvēks ar ambīcijām, spītīgs, mērķtiecīgs, ar vēlmi būt līderim. Viņš ir aktīvs, izturīgs un atbildīgs cilvēks, kuram ir bieza āda un kurš stabili stāv uz zemes. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form