Indulis (9)

Sievišķās enerģijas vārds dzīves skolotājam un radošam, no citiem atšķirīgam nemiera garam. Indulis ir prātīgs, jūtīgs, loģisks un mērķtiecīgs intelektuālis. Viņš stabili stāv uz zemes, atbildīgi izturas pret uzdoto un visu dara pa savam. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašam.

Ivo (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas mazliet palielina dzīves enerģiju. Ivo ir vispusīgs un radošs, labs sarunu biedrs. Viņš stabili stāv uz zemes, ir iekšēji vīrišķīgs, izturīgs, ar biezu ādu, aktīvs un atbildīgs. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašam.

Iva (9)

Sievišķās enerģijas vārds, kas mazliet palielina dzīves enerģiju un piešķir noslēpumainību. Iva ir sievišķīga, prātīga un intelektuāla dzīves skolotāja. Viņa stabili stāv uz zemes, ir kustīga, ātra, izturīga, ar "biezu ādu". Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Ivis (2)

Vīrišķās enerģijas vārds ar ļoti vīrišķīgu iekšējo struktūru. Ivis ir harizmātisks, jūtīgs, apveltīts ar spēcīgu intuīciju. Viņš stabili stāv uz zemes, ir izturīgs, spēcīgs, aktīvs, mērķtiecīgs un spītīgs cilvēks, kurš visu darīs pa savam. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašam.