Picjumbo
Foto: Picjumbo

3. februārī vārda dienu svin Aīda, Ida un Vida. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aīda (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un ļauj tā nēsātājai būt līderei. Aīda ir vispusīga, radoša, laba sarunu biedrene ar spēcīgu loģiku un elastīgu domāšanu. Viņa ir aktīva, atbildīga, izturīga, taču ar sievišķīgu iekšējo struktūru. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Ida (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds ar vīrišķīgu iekšējo struktūru, kas palielina dzīves enerģiju un ļauj justies kā līderei. Ida ir jūtīga, aktīva, saimnieciska, apveltīta ar spēcīgu loģiku. Viņa stabili stāv stāv uz kājām un ir izturīga. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Vida (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Vida ir vispusīga un patīkama sarunu biedrene, apveltīta ar “divkāršu” loģiku. Viņa stabili stāv uz zemes, ir aktīva un izturīga "azbesta" sieviete ar spēcīgu vīrišķīgu iekšējo struktūru. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form