Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Karlīna, Līna
Foto: Chris Barbalis / cc

12. februārī vārda dienu svin Karlīna un Līna. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Karlīna (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Karlīna ir vispusīga, talantīga, ļoti jūtīga un radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja, laba sarunu biedrene ar spēcīgu loģiku. Viņa ir aktīva, nepacietīga, taču taisnīga un apveltīta ar augstu atbildības sajūtu. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Līna (9)

Sievišķās enerģijas vārds ar sievišķīgu iekšējo struktūru, kas palielina dzīves enerģiju. Līna ir dzīvesgudra, vispusīga, intelektuāla, prātīga un gudra dzīves skolotāja, kura prot komunicēt ar cilvēkiem. Viņa ir aktīva, radoša, atbildīga, mērķtiecīga un spītīga būtne, kura visu darīs pa savam. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form