Pavasara impulss jeb pavasara saulgrieži šogad, līdzīgi kā pierasts atzīmēt gadu mijas, iestājas pusnaktī, precīzāk – pulksten 23.58 pēc Rīgas laika. Saulei atrodoties pašā zemākajā punktā, šoreiz fokuss uz dziļām tēmām – mājas, senči, dzimtene, dzīves pamati. Turpat arī pašvaldības, nekustamie īpašumi, lietu un procesu iznākumi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Auna zīme parasti ienes degsmi un dzinuli jauniem aizsākumiem. Tomēr šajā pavasarī vairāk dominēs pasīvās Zemes un Ūdens stihijas, kas var bremzēt procesus. Savas korekcijas jaunos plānos var ienest arī saziņas pārvaldnieks Merkurs, kurš vēl šobrīd met atpakaļejošo cilpu un iedziļinās vecos jautājumos un idejās.

Mēness Jaunavas pēdējos grādos jeb čika zonā un 10. astroloģiskajā mājā norāda, ka no augšas tādu dreifēšanu vien varam saņemt. Izpildvara un vadītāji būs nepastāvīgi un mainīgi savos spriedumos. Pagaidām viss vēl mierīgi, bet, Mēness ciklam tuvojoties savam pilnbriedam, tepat, "aiz durvīm" emocijas jau ir diezgan sabiezinātas.

Personīgā līmenī šajā laika periodā nāksies balansēt starp tēmām "ko es gribu" un "ko no manis prasa mans statuss".

Saziņā dominēs daudz klaču, daudz baumu, iespēja saskarties ar visnotaļ nesaprotamu informāciju (retrogrāds Merkurs Zivīs tuvojas maldu patronam Neptūnam 3. mājā) – preses pīles var tikt uzpūstas. Arī mulsinātāja Lilita turpat saziņas procesos piedalīsies. Uzmanības centrā visi ķīmijas, farmācijas, spa, sapņu biznesi, kā arī dzeltenā prese.

Tiem, kuriem pavasaris atraisīs vēlmi pēc romantikas un jaunām pazīšanām, mīlestības un jūtu planēta Venera Ūdensvīra inovatīvajā un improvizācijas noskaņā, spriedzes aspektā ar vīrišķības un enerģijas planētu Marsu lēnajā, fundamentālajā Vērsī attiecību jomā ienesis pretrunīgas notis. No vienas puses, gribēsies brīvību, improvizāciju un draudzību, no otras fundamentālu piederības sajūtu "mans".

Pārsteigumu un negaidīto notikumu pārvaldītājs Urāns, nupat iesoļojis Vērša zīmē, sāks savas inovatīvās un revolucionārās izpausmes tādās 5. mājas tēmās kā bērni, māksla, kultūra un citās kreatīvās dzīves jomās.

Abi sociālie smagsvari – Jupiters un Saturns –, kas katrs ir savā elementā, pašu pārvaldītajās zodiaka zīmēs, izpaužas pašvērtējuma un pašu resursu tēmā. Jupiters, atrodoties uz 1. (ego) un 2. mājas (resursi, finanses) sliekšņa, var rosināt mesties realizēt savu pēdējā laika atplaukušo iniciatīvu un drosmi tīri finansiālā plānā. Jaunajiem uzņēmējiem un ne tikai jaunajiem jāsaprot, ka, lai arī komunikācija un informācija tirgū ir draudzīga (Venera Ūdensvīrā, 3. mājā, sekstilā ar Jupiteru), klienti tomēr var būt prasīgi un ar pirmo piegājienu ne tik iekustināmi (Marss Vērsī, 7. mājā, kvadrātā ar Jupiteru).

Saturna un Plutona klātbūtne vērtību mājā rosina pēc nepieciešamības sastādīt plānu vai pārskatīt esošo sistēmu, kā tika plānotas finanses līdz šim.

Mēness mezgliem atrodoties finanšu un pašvērtējuma asī, kur pagātnes nesējs dienvidu mezgls savienojas ar Plutonu, iekšēji var izcelt spriedzi par veciem lēmumiem, notikumiem. Vēlams vairāk apsvērt virzienu – ko mēs varētu darīt citu labā.

Daba mostas, cilvēki arī, un, pirms mesties pavasara darbos, vajag pauzīti, kurā iekustināt ziemas laikā iesīkstējušos zobratus. Lai veiksmīgi!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form