Prognozē astrologi: ko 2017. gads sola Latvijai?
Foto: Tyson Dudley / cc

Kāds solās būt gads, kas jau mīņājas uz sliekšņa? Kam pievērst uzmanību, no kā vairīties, galu galā – uz ko gatavoties? Savā redzējumā dalās sertificēti Latvijas astrologi Indra Saukāne, Baiba Stūrīte, Linda Krāģe un Edijs Spāre. Par to, cik precīzas šīs prognozes, varēsim spriest tikai gada nogalē, taču galvenajās līnijās astrologu domas saskan – vissvarīgākā tēma būs robežas un aizrobežas.

Spriedzes gads ar fokusu uz ārzemēm

"Saulgriežu brīdī mūsu fokuss iezīmējas uz ārvalstu norisēm. Saule Latvijas horoskopa 9. mājā veido kvadrātu ar Mēnesi Svaros 6. mājā – tauta būs sašūmējusies, norūpējusies ne pa jokam sakarā ar norisēm sabiedriskajā plānā," stāsta "Biznesastro.lv" veidotāja, astroloģe Indra Saukāne.

Prognozē astrologi: ko 2017. gads sola Latvijai?
Foto: Privātais arhīvs

"Jāteic, nekādi slepeni, nezināmi spēki mums bedri nerok. Tomēr spiediens būs jūtams, galvenais tagad pašiem neprovocēt kaimiņus un neiesaistīties populistiskā informācijā, kas izskanēs sabiedriskajā vidē. Vismaz Saulgriežu karte norāda uz garantiju, ka ārvalstu sabiedrotie nāks palīgā un ka Latvijai ir aizmugure," lēš astroloģe.

Šis ir atbildības un smaga darba laiks, kad enerģija jātaupa – jādara nevis daudz, bet kvalitatīvi. Mūsu darba spējas ir limitētas. Un tomēr ir iespējams pārplānot un sakārtot mūsu brīvības tēmas. astroloģe Indra Saukāne

"Ņemot par pamatu Latvijas Republikas dzimšanas brīdi, varam aplūkot šā gada dzimšanas dienas (astroloģijas terminoloģijā Solāra) dotās norādes. Arī šeit iezīmējas intensīvs gads ar spriedzi, un visa centrā – ārzemju norises. Tauta savu drošību meklēs darbā, rutīnā, izliekoties, ka nezināmās baumas nav mūsu spēkos risināt jeb paļaujoties, sak, "kā būs lemts, tā būs", kā jau mēs tik labi protam...

Tiem, kuriem gruzd rīkot piketus un aktīvi iesaistīties procesos, jāpielūko, lai metodes būtu neierastas, bez liekiem sentimentiem un emocijām, jo tikai tā būs iespējams veidot konstruktīvu sarunu ar mūsu līderiem!"

Saukāne stāsta, ka Solārā ir norādes arī uz aizmuguriskiem, slepeniem ārvalstu līgumiem un norunām, kas var radīt šūpošanos banku, apdrošināšanas, drošības pasākumu jomās, bet šeit darbiņš valstsvīriem – pastāv visas iespējas to saņemt grožos un nostabilizēt, apelējot pie likumiem, normām un oficiālajiem līgumiem.

Lai izvairītos no globāliem konfliktiem, kā vienmēr gribētos atgādināt, ka katra galvenais uzdevums ir koncentrēties uz savu dzīvi un tām sfērām, kuras viņš var ietekmēt, nevis kurināt naidu starp vienā valstī dzīvojošajiem. vēdiskā astroloģe Baiba Stūrīte

Tranzītu norādes 2017. gada ietvaros saka, ka globālās norises nesit mums pamatus zem kājām.

Šis ir atbildības un smaga darba laiks, kad enerģija jātaupa – jādara nevis daudz, bet kvalitatīvi. Mūsu darba spējas ir limitētas. Un tomēr ir iespējams pārplānot un sakārtot mūsu brīvības tēmas.

Nākamais gads iezīmē pārbaudes punktu mūsu 12 gadu attīstības ciklā, kas aizsākās 2013. gadā (šajā laikā Latvija iestājās Eirozonā un saņēma akceptu pārejai no lata uz eiro, būvniecības nozarē tika noteikts jauns virziens sakarā ar piedzīvoto Zolitūdes traģēdiju). Pavasarī un vasaras vidū radīsies impulss šķirt jaunu lapu, investēt jaunās idejās un krietni pārspīlēt pašu un no malas pieejamā līdzfinansējuma resursus. Vēlams no aprīļa līdz augustam neuzķerties uz tukšiem, uzpūstiem autoritāšu vārdiem – ir viegli tapt apkrāptiem!

Kopumā – ļaujam valstsvīriem strādāt, aizliekam labu vārdu par viņiem domās, esam efektīvi savā rīcībā, modri un reizē nepakļaujamies informatīvā lauka "bumbām". Lai mums lielisks gads!

Tags

Astroloģija Jaunais gads Vēdiskā astroloģija

Comment Form