Planētas norāvušas 'lielo stopkrānu'. Kā tas ietekmē mūs?
Foto: Shutterstock

Aprīlis mums šogad tāds specifisks – ar daudz retrogrādiem (planētām atpakaļejošā kustībā). Gribas papildināt – ne tikai retrogrādiem: katram retrogrādajam periodam ap sākumu un beigām ir īpašs planētas stāvoklis, kas saucas "stacionārs".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Un tā nu šogad mums žiperīgajā Auna zīmē esošajai Saulītei debesu enerģijās kompanjonos iesniegti stacionāri (uz vietas stāvoši): pļāpa un skrējējs Merkurs (kurš, lai viņam dzīve galīgi medus neliktos, vēl iestumts lēnīgajā Vērša zīmē un laiku no 6. līdz 14. aprīlim pavadīs vienā zodiakālajā grādā), mīlestības planēta Venēra (tā gan krietni laimīgāka, lēnītēm peld pa savu laimīgo Zivju zīmi un līdz 23. aprīlim arī aptuveni viena grāda robežās dzīvosies) un stingrais laika un likumu pārzinātājs Saturns, kurš apstādināts tieši pirms savas iemīļotās Mežāža zīmes Strēlnieka beigās un faktiski vienu zodiaka grādu – Strēlnieka 28. – izbraukā veselus divus mēnešus no 6. marta līdz 7. maijam. Arī ietekmīgais transformators Plutons nu jau gandrīz apstājies un 19. aprīlī dosies savās nestaidzīgajās gaitās atpakaļ pa Mežāža zīmi.

Tātad šobrīd mums debesīs ir norauts pamatīgs enerģiju "stopkrāns", vismaz dažās jomās. Tiesa, ir tur arī ātrie zēni un meitenes – Marsiņš pilnās burās skrien pa Vērša zīmi, Jupiters ar gandrīz maksimālu ātrumu (tiesa, atpakaļgaitā) – Svaros, Urāns gaida Saulīti pie sevis un arī dikti ātri kustas pa Aunu, Neptūns peld pa savām Zivīm...

Ko mums ar to visu darīt? Saprast, ka debesīm pašām savi plāni un šādas pozīcijas un kombinācijas debesīs jau ir bijušas simtiem, tūkstošiem un miljoniem reižu. Un, ja nenotiks kāda kosmiska kataklizma, tad būs vēl tāpat ilgi. Un to, ka "dabai nemēdz būt slikts laiks, katram laikam sava svētība".

Tad nu mēs varam:

1) paskatīties: ja mūs kaut kur ir apstādinājuši, tad pievēršam uzmanību vietai, laikam, sajūtām, un kārtīgi izpētam to punktu! Taču – nevis ar dusmām, bet kā bērns, kurš, aizmirsis visu pārējo pasauli, iedziļinās kukainīša dzīves mistērijā un apbrīno to. Jo, tikai izbaudot momentu, varam ieraudzīt to, kam ikdienā paskrienam garām;

2) saprast, ka viss pāries. Arī šie stacionāri retrogrādie periodi (nekas, nāks nākamie). Un nekreņķēties, ka šodien viss nenotiek, kā bijām ieplānojuši. Paļaujies – tam, ka lietas un notikumi notiek citādi, noteikti ir kāds lielāks iemesls. Un mēģini to sajust – kāpēc? No kā tevi sargā vai – gluži otrādi – ko piedāvā?

3) koncentrēties uz to, kur enerģija un kustība ir, – aktivitātēs, arī fiziskajās (Marss), labās attiecībās ar cilvēkiem un taisnīguma principos (Jupiters Svaros) vai ģeniālu ideju bīdīšanā un humora izjūtas treniņā (Urāns Aunā). Vai pasēdēt Lielās Laika Upes krastā un pameditēt uz Mīlestību, Pieņemšanu, Dvēseles sadzirdēšanu un "izzūmošanos" no ikdienišķā (Neptūns Zivīs).

Es arī vakar izbaudīju "štoperus" visā spektrā, sākot ar aizmirstu telefonu (divreiz vienā dienā), sastrēgumiem, kavēšanos un tā tālāk. Labi, ka man ir astroloģija un ka es spēju šos brīžus jau baudīt. Jauku dienu un tuvākās pāris nedēļas!

Tags

Astroloģija Jupiters Merkurs Planētas Saturns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form