Ko par gaidāmo aptumsumu koridoru saka rietumu astroloģija?
Foto: Kiwihug / cc

Jau iepazīstinājām ar vēdiskās astroloģijas skatījumu uz augustā gaidāmajiem aptumsumiem. Šajā reizē – par aptumsumu ezotērisko simboliku un ietekmi rietumu astroloģijas redzējumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atgādinu, ka augustā gaidāmi divi aptumsumi:

Pirmais būs Mēness aptumsums 7. augustā – 15 grādos 25 minūtēs Ūdensvīra zīmē.

21. augustā sekos Saules aptumsums – 28 grādos 52 minūtēs Lauvas zīmē.

Katru gadu notiek 4–6 aptumsumi. Tā ir "metode", kuru Kosmoss izmanto, lai pievērstu cilvēku uzmanību tām dzīves jomām, kurās nepieciešamas pārmaiņas. Aptumsums vienmēr nozīmē pārmaiņas tās horoskopa mājas jomā, kuru tas skar mūsu dzimšanas kartē. Bet visnozīmīgākās pārmaiņas mēs izjūtam tad, kad aptmusums skar kādu no mūsu dzimšanas planētām, īpaši Sauli un Mēnesi. Ar aptumsumu sākas transformācijas process. Pārmaiņas var būt gan uz labu, gan uz sliktu.

Aptumsumi parasti notiek pa pāriem – viens Mēness un viens Saules aptumsums ar divu nedēļu starpību. Šie abi aptumsumi jāizskata kā aptumsumu periods un jāskata kopumā. Aptumsumu pāris skar vienu un to pašu zodiaka zīmju asi – divas zodiaka zīmes, kuras atrodas viena otrai pretī zodiaka aplī. Katru gadu jāpievērš uzmanība, kurās zodiaka zīmēs aptumsumi notiek. Aptumsumi mēdz atkārtoties vienā un tajā pašā zodiaka zīmju pārī vairākas reizes pēc kārtas, akcentējot kādu jomu, kurā prasās pārmaiņas, katru reizi paceļot akcentētos procesus citā attīstības līmenī.

Šie augusta aptumsumi akcentē Ūdensvīra–Lauvas asi, tātad aktualizēsies jautājumi par savas vietas atrašanu sabiedrībā, par konkrēta indivīda "ierakstīšanos" un iederēšanos kopējā bildē, par piederību konkrētam grupējumam vai apvienībai. Nākamā gada janvāra aptumsums turpinās iesākto tēmu.

Tā kā šis Saules aptumsums notiek Lauvas zīmē, tas aicinās cilvēkus kļūt ambiciozākiem, drošāk paust savu personību, savus uzskatus, uzstādīt personīgos mērķus, pastiprinās interesi par sevis paša un savu spēju izzināšanu. Šīs tendences pastiprinās aptumsuma aspekts ar ekscentrisko un revolucionāro Urānu, kurš palīdzēs atbrīvoties no novecojušiem aizspriedumiem un traucējošiem ieradumiem, iestagnējušiem uzskatiem. Būs iespējams paskatīties uz pasauli ar "svaigām acīm". Manuprāt, šis būs nozīmīgs periods valstu līderiem, labas iespējas ieviest kaut ko jaunu, nebijušu, un sabiedrība to "sagremos".

Mēness aptumsums

Mēness aptumsums vienmēr notiek Pilnmēness laikā, kad Mēness ieiet Zemes ēnā un vairs nespēj atstarot Saules gaismu, tādējādi kļūstot neredzams. Respektīvi, Saule un Mēness atrodas tieši viens otram pretī, tikai Zeme tiem ir pa vidu. Mēness aptumsumu (atšķirībā no Saules aptumsuma) var novērot no jebkuras vietas uz Zemes, ja vien Mēness tajā brīdī tur atrodas virs horizonta.

Ko tas mums nozīmē?

Tā kā Mēness simbolizē mūsu zemapziņu, refleksus, adaptāciju, emocionālo un astrālo pasauli, bet Saule – apziņu, Saprātu un Dievišķo dzirksti, tad brīdī, kad Mēness vairs nesaņem Saules gaismu, notiek it kā pārrāvums un adekvātas mijiedarbības trūkums starp apziņu un zemapziņu, starp dzīvniecisko un dievišķo mūsos. Simboliski dievišķā mīlestība nepiekļūst mūsu dvēselēm, nespēj tās apgaismot un vadīt. Mēs sākam uzvesties vairāk instinktīvi – aktivizējas mūsu personības "ēnas puses", kuras parasti ir slēptas. Virspusē tiek iznests neapzinātais, bieži vien pat tas, ko paši par sevi līdz šim neesam apzinājušies. Cilvēki ir tendēti uz nepadomīgu rīcību un neadekvātu sevis apliecināšanu, jo nav kontaktā ar Augstākajiem spēkiem.

Tāpēc šajā laikā, kā arī pāris dienas pirms un pēc Mēness aptumsuma nevajadzētu iesaistīties konfliktos un pieņemt kardinālus lēmumus. Jāievēro lielāka piesardzība, vadot auto un strādājot ar tehniskajiem agregātiem, jo šajā laikā esam daudz neapzinīgāki un neuzmanīgāki. Mēness aptumsuma laikā var saasināties psihoemocionālās saslimšanas. Tā kā mēness simbolizē arī auglību, nebūtu vēlams šajā laikā ieņemt bērnus (ieteikums neieņemt bērnus attiecas uz visu starpaptumsumu laiku, kā arī vismaz vēl uz nedēļu pēc Saules aptumsuma).

Mēness aptumsumi parasti atnes kaut kā beigas vai ir kā kulminācijas punkts kaut kādiem procesiem.

Saules aptumsums

Saules aptumsums vienmēr notiek Jaunmēness laikā un apzīmē kaut kā jauna sākumu mūsu dzīvēs. Saules aptumsuma laikā Mēness uz brīdi nostājas Saulei priekšā un bloķē tās izstaroto gaismu.
Ezotēriskais simbolisms šeit norāda uz to, ka apziņa Saules aptumsuma laikā nespēj darboties tīrā formā, tai traucē pagātnes traumas, zemapziņas bloki, instinktīvās vēlmes un emocionalitāte. Tāpēc arī Saules aptumsuma laikā nav ieteicams pieņemt nozīmīgus lēmumus. Tā kā Saule atbild arī par cilvēka veselību, Saules aptumsums ietekmē arī fizisko ķermeni un enerģijas līmeni.

Saules aptumsums pārceļ mūs jaunā attīstības spirāles posmā. Jomā, kuru transformējis Saules aptumsums, nevar notikt atgriešanās atpakaļ pie vecā, bijušā. Tālāk ceļš ved tikai uz priekšu. Šīs pārmaiņas var notikt pēkšņi, tuvu aptumsuma laikam, dažkārt pat pirms tā. Pārmaiņas var notikt arī vēlāk – tuvākā pusgada vai pat gada laikā.

Ļoti nozīmīgi un pārmaiņām pilni ir tie dzīves gadi, kad Saules aptumsums notiek mūsu dzimšanas dienā, kā arī dienu pirms vai pēc aptumsuma, bet tad vairāk jāsaudzē arī sava veselība.

Saules aptumsums ietekmē ne tikai indivīdu kā tādu, bet arī veselas tautas. Visvairāk Saules aptumsums ietekmē to tautu likteņus, kuru teritorijā aptumsums ir redzams. Pilnīgs Saules aptumsums pārklās lielu daļu Amerikas, bet to varēs novērot visā Amerikas teritorijā. Šis aptumsums ir pat ieguvis nosaukumu "Lielais Amerikas aptumsums" jeb "Visas Amerikas aptumsums". Pilnīgs aptumsums visilgāk (2,5 minūšu garumā) būs novērojams Ilionoisas štata (ASV) dienvidos, kur esot sagatavots pat vesels futbola laukums aptumsuma skata vērošanai. Tātad šis aptumsums ir kā palaidējmehānisms izšķirošiem notikumiem Amerikas Savienotajās Valstīs un ierosinās nopietnas pārmaiņas, kas var atsaukties uz visu pasauli.

Interesanti atzīmēt, ka ar šo Saules aptumsumu ir saistīta Lauvas zvaigznāja zvaigzne Reguls. Savukārt Donalda Trampa dzimšanas kartē šī zvaigne ir saistīta ar viņa Ascendentu – svarīgu punktu, kas nosaka cilvēka izpausmes un saskarsmes stilu ar ārējo pasauli. Šī zvaigne ir saistīta ar varu un ietekmi un dod tiekšanos pēc panākumiem un vēlmi spīdēt, bet tai pašā laikā kārdina cilvēku uz atriebību un vēlmi gūt uzvaru pār ienaidniekiem. Līdz ar to nāksies vien Daonaldu Trampu uztvert kā ļoti nozīmīgu spēlētāju mūsu nākotnes scenārija rakstīšanā.

Saules aptumsumus bieži izmanto, lai manipulētu ar masu apziņu, jo cilvēki ir vieglāk ietekmējami. Šī ietekme var ilgt pat divas nedēļas pirms un pēc aptumsuma. Notiek izpārdošanas un dažādas akcijas, piemēram, kā "trakās dienas" un tamlīdzīgi. Cilvēki drudžaini skrien un iepērkas, "pavelkoties" uz reklāmām un dažādiem solījumiem...

Aptumsumiem ir liela ietekme uz dabas parādībām: tie var būt saistīti ar zemestrīcēm, paisumiem un bēgumiem okeānā, ar laikapstākļu izmaiņām, kā arī ar tehnoloģiskajām katostrofām. Jārēķinās arī ar to, ka aptumsumi spēcīgi ietekmē dzīvniekus, un to uzvedība var kļūt agresīva!

Saules aptumsuma laikā ieteicama minimāla aktivitāte, ieteicams mājās dedzināt sveces un domāt labas domas, nav vēlams piedalīties masu pasākumos. Šis var būt laiks, lai atbrīvotos no nelabvēlīgajiem ieradumiem un lai sāktu jaunu, citādu dzīvi.

Tātad šajā aptumsumu periodā – laika posmā no 5. augusta līdz pat 4. septembrim nebūtu vēlams ieņemt bērnus, dibināt firmas, veikt plānotas operācijas, mainīt dzīvesvietu un sākt jaunu hormonālo terapiju.

Tags

Astroloģija Kosmoss Mēness aptumsums Saules aptumsums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form