Mežāzis

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Mežāzim (īpaši zīmes pirmajā trešdaļā dzimušajam) šogad paredzams nopietnu pārbaudījumu gads, kas viņam, kā jau daždien spēcīga rakstura cilvēkam, ļaus sevi pārbaudīt arī vienā otrā krīzes situācijā un konfliktā ar rangā augstākiem vai gados vecākiem ļaudīm. Autoritātes Mežāzi nereti centīsies nolikt "pie ratiem", ierādīt viņam īsto (tikai ne pēc Mežāža domām!) vietu un citādi pakaitināt.

Bet laimīgā kārtā Mežāzis nav no tiem, kas "bēga vai atpakaļ lēca", viņš uzņemsies atbildību, sakodīs zobus un dragās uz priekšu kaut aizžmiegtām acīm. Jebkuras grūtības, jebkurš izaicinājums sevī slēpj arī kādu iespēju, vai ne?

Ko nevar dabūt par naudu, to var dabūt par lielu naudu – parasti šī shēma Mežāža gadījumā tiešām darbojas, taču šogad ne visas viņa problēmas būs finansiāli atrisināmas, un Mežāzim nāksies vien atkorķēt sevi emociju krātuvīti, lai pasaule nepadomā, ka viņš ir no dzelzs.

Attieksmi var nākties pamainīt arī partnerattiecību jomā (un nevajag tūlīt atrunāties ar nevēlēšanos nodot savus principus vai sevi lauzt!) – pieradis kontrolēt situāciju un turēt grožus savās rokās, Mežāzis nu būs spiests iemācīties arī pakārtoties, pielāgoties, varbūt pat (ak, šausmas!) palūgt palīdzību. Toties tie cilvēki, kas Mežāža dzīvē ienāks šajā laikposmā, būs īsta vērtība, kas lolojama!

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form