Lauva

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Lauvai šis ir diezgan izaicinošs gads, kas var dāvanu maisā atnest arī pa žagaram, pa parādzīmei, pa dotu un aizmirstu solījumu žūksnītim. Ja Lauva ciešā apnēmībā ķersies pie visu 2017. gadā izlieto ūdeņu slaucīšanas, līdz pārpūlei un izdegšanas sindromam nav tālu, tāpēc 2018. gadā Lauvai ļoti svarīgi izvēlēties īsto virzienu, nevis skriet vairākos virzienos vienlaikus.

Lauvas organisms ir gudrs, tas vis neļaus sevi ekspluatēt pāri pacietības mēram un var noplīst – par zīmi, ka protestē. Nepārtraukti uzturēt sevī veselumu starp garu, dvēseli un ķermeni būtu Lauvas šā gada galvenais uzdevums.

Viens no Lauvas lielajiem jaunā gada darbiem varētu būt dzimtas īpašuma un ar to saistīto papīru kārtībā savešana, lai tur varētu pulcēt tuvos un tālos (un, protams, padižoties ar savu veikumu). Un, kazi, – kādu simpātisku kaimiņu vai kaimiņieni satikt!

Arī pašiem tuvākajiem Lauvas uzmanība ir ļoti vajadzīga (bet diemžēl maz dabūjama), tāpēc lai Lauva labāk izplāno īsus, bet kvalitatīvi piepildītus kopā būšanas brīžus, nevis "ir tepat kaut kur", taču bez reālas emocionālas iesaistes.

Ja Lauvas personisko un intīmo attiecību jomā vairs nav tik interesanti, punktu var pielikt vissīkākais sīkumiņš. Ja šis punkts ir vēlams, tad tā, protams, ir labā ziņa.

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form