'Orākuls.lv' komanda: laimīgu jauno gadu!
Foto: Shutterstock

Ir taču īstais brīdis, lai tu saņemtu novēlējumus un "laimes receptes" jaunajam gadam arī no "Orākuls.lv" ekspertu komandas, vai ne? Lasot šos novēlējumus, tev radīsies arī priekšstats par to, kādu mūsu eksperti redz 2018. gadu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Astroloģe Maija Krafte: "Es, kā jau tāda īstena Marsiete, novēlu visiem "Orākuls.lv" lasītājiem un lasītājām to laimi, lai jūsu iniciatīva (Marss) atrod atbilstošu atsaucību, lai ierosinājumi sasniegtu dzirdīgas ausis un lai jūsu iesētās sēklas kristu auglīgā augsnē! Uz Jaungada sliekšņa Marss būs sasodīti spēcīgs, tādēļ novēlu mums visiem būt iniciatīvas bagātiem, ar stipru gribasspēku un gudru, stratēģisku rīcību! Lai izdodas!"

"Katram dzīvniekam savs uzdevums, katram sava devīze. Gailis vētī graudus no pelavām un kritiski izvēlas, kuru vērtību paturēt, kuru nē. Gaiļa gads bija izšķiršanās gads par to, kas tev dārgs, kas būs ar tevi, ko ņemsim līdzi, ko atstāsim un ko pametīsim.

Sunim skaidrs ir viens – jāsargā! Šajās gadā sargājam to, ko esam izvēlējušies. Tās var būt gan mazas un mīļas, tikai sev vien saprotamas lietas, savi tuvie un mīļie cilvēki, bet galvenais – visi kopā sargājam mūsu Latviju. Lieliski, ka Latvijas simtgade iekrīt tieši lojālā un uzticamā patriota Suņa gadā. Metāla dzīvnieku Pērtiķa un Gaiļa gadi lika vairāk domāt par "skanošo", Suns, kaut gan saprot naudas nozīmi, tomēr ir ideālists, rosina vairāk domāt par garīgām vērtībām, mazāk par materiālo. Novēlu gaiši sagaidīt Latvijas simtgadi. Lai izdodas visiem kopā radīt mums harmoniskus un jaukus svētkus un vēlēšanās nosargāt mūsu neatkarību arī turpmāk!" novēl ķīniešu metafizikas konsultante Līga Pommere.

Savukārt astroloģe Jana Reķe teic: "Novēlu visiem lasītājiem mīlestības pielietu gadu. Lai mīlestība un patiesas rūpes par sevi piepilda tevi tik bagātīgi, ka plūst pāri malām un tiek arī visiem tiem, kuru dzīvēm tu pieskaries. Lai sirsnība un veselīgas ambīcijas caurstrāvo tavus 2018. gada mērķus un ir pārpārēm darba mīlestības tos sasniegt. Lai tava iekšējā patiesība vada tevi pretī jaunām virsotnēm un sajūtu dzīlēm. Lai tavas kājas būtu stabili uz zemes, bet ar sapni tu tiektos pēc zvaigznēm!"

"Gūt prieku no partnerattiecībām un dabas! Būt pacietīgam un atvērtam! Rast vēlmi atbalstīt un uzmundrināt! Teikt labus vārdus un prast ieklausīties! Izrādīt mīlestību, cieņu un godu visām sievietēm – mātēm, meitām, sievām, māsām, kolēģēm un kaimiņienēm –, jo 2018. ir sievišķās enerģijas gads!" tā numeroloģe Aija Stabiņa.

"Lai arī man šis gads pagājis, sekojot komunikācijas un darījumu planētas Merkura gaitām, tomēr vēlos novēlēt visiem "Orākula" cienītājiem, lai izdodas atrast līdzsvaru starp kārtību, struktūru (Saturnu Mežāzī) un haosu, ļaušanos (Neptūnu Zivīs) un mainīt visu maināmo (Jupiters Skorpionā) sev vislabākajā iespējamā veidā! Lai rosīgs jaunais gads!" novēl astroloģe Indra Saukāne.

Tags

Jaunais gads
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form