Likteņa matrice: uzzini, kāds būs 2018. gads tieši tev
Foto: Shutterstock

Numeroloģiskajā likteņa matricē enerģijas var izpausties plusa vai mīnusa veidā: t. i., mēs varam rīkoties atbilstoši savas konkrētas enerģijas raksturīgajam plusam un saņemt patīkamus notikumus vai atbilstoši mīnusam – un sastapt ne tik patīkamas situācijas dzīvē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Globālā līmenī šis gads pēc šis metodes paies zem 20. – sludināšanas, augstākās tiesas, labās vēsts enerģijas zīmes, kas kā gada skaitlis mēdz būt samērā reti (19., 20. un 21. gadsimtā tikai pa vienai reizei).

Viens no šīs enerģijas simboliem ir koks, ko mēs varam iztēloties, sniedzamies ar saknēm zemes dzīlēs un ar vainagu debesīs. Saknes, stumbrs un vainags kā saikne ar pagātni, tagadni un nākotni, debesīm uz zemi, materiālo un garīgo. Enerģija apzīmē atbildību par dzimtu, cilvēci, informāciju. Tas ir darbs lielos apjomos, ar ievērojumu informācijas daudzumu, turklāt tādu, kas var nākt no netradicionālajiem avotiem (intuīcija, čenelingi u.c). Raksturo cilvēka un cilvēces izaugsmi, sasniegumus.

Reizē sarežģīta un ļoti spēcīga enerģija. Manā skatījumā – ļoti līdzīga Skorpiona zīmei astroloģijā, kurā mēs līdz ar Jupiteru iegājām pērnajā rudenī. Šī enerģija simbolizē pilnīgu pārdzimšanu, izzušanu – visa, ko cilvēks ir uzkrājis (materiālās vērtības, ticības jautājumus, šablonus, uzskatus, piesaistes u.c.), atlaišanu. Paliek tikai tās vērtības, kas cilvēkam un cilvēcei ir īstenas un tiek ierakstītas kopējā dvēseļu informacionālajā laukā. Šī enerģija pārbaudīs, vai tev ir mērķi, vai iesi uz tiem arī tad, ja resursu to realizācijai būs minimālā apjomā. Tā pārbaudīs tevi uz to, ko vari dot savai dzimtai, dzimtenei, pasaulei.

20. – augstākās tiesas enerģija ir kā savdabīgs tests, cik daudz ir apguvusi konkrētā laikmeta sabiedrība un individuāli katrs cilvēks. Tā ir savdabīga transformācijas zīme, kas spēj mainīt visu līdz pamatiem, ja cilvēks dzīvo plusa izpausmē. Pateicoties šīm pārmaiņām, cilvēks spējīgs sasniegt lielus augstumus. 20. enerģija ir spējīga gan paņemt (patiesībā to, kas tavai attīstībai vairs nav vajadzīgs), gan atalgot, ja tu dzīvo augstās vibrācijās. Šeit gan jāpiemin, ka ne tikai šis, bet turpmākie trīs gadi solās būt interesanti, jo paies "visaugstākajās" enerģijās, skarot lielus, pat globālus notikumus 2018. – 20.; 2019. – 21.; 2020. – 22.

Kāds būs šis jaunais 2018. gads un turpmākie divi, varēsim novērtēt pavisam drīz, bet pagaidām – daži ieteikumi, kā harmoniskāk pavadīt šo gadu, uzlabot savu materiālo labklājību un vienkārši dzīvot laimīgāk. Protams, katra individuālajos dzimšanas datos ir iešifrēta detalizētāka informācija par šā gada klupšanas akmeņiem un veiksmes punktiem, tomēr arī katra individuālā dzimšanas gada attiecības ar 2018. gadu iezīmē svarīgākās tēmas šajā periodā.

Lasi tālāk, atrodi savu dzimšanas gadu un uzzini, kas gaidāms šogad. Lai 2018. gads paiet enerģiju plusa izpausmē!

Tags

Numeroloģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form