Dzīves ceļa cipars 5Cikla gads 1

Sāc kaut ko jaunu, veiksme ir tev blakus. Ļoti labs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, jaunradē. Profesionālā pilnveide. Uzvaras gads!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu veidošana, iepazīšanās un ģimenes dibināšana. Katrā sfērā uzstādi mērķi – uzvara. Priekš tevis, iespējams, viss notiek nedaudz par lēnu. Esi pacietīgs. Izvairies no konfliktiem, vairāk saki labus vārdus, harmonizē attiecības.

Cikla gads 3

Veido patīkamu un omulīgu vidi, lai varētu nedaudz palaiskoties. Tomēr jāatceras, ka ir pienācis īstais laiks jaunu iemaņu apgūšanai vai esošo paplašināšanai un nodošanai citiem.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, pārbaudot padarītā darba kvalitāti uzmanīgi un vairākkārt, kas var kaitināt, bet šogad ir jāsaņemas. Tad pēc labi padarīta darba nāk nopelnītā alga. Pievērs uzmanību veselībai – pēc saspringtas darba dienas ir jāatpūšas.

Cikla gads 5

Veiksmes un iedvesmas rezultāts – milzīgs radošais potenciāls. Mīlestība. Prieks kopā ar bērniem. Pēc pagājušā – darba pilnā – gada tu esi to pelnījis. Ieteicams nodarboties ar labdarību.

Cikla gads 6

Veidot ģimeni, harmonizēt un rūpēties par to. Jāiemācās runāt un klausīties. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Ģimenes iesaistīšana biznesā vai kāds no ģimenes locekļiem izteiks tev darba, karjeras piedāvājumu.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide caur pareizu komunikāciju un domāšanu. Uzlabo attiecības ar tuviniekiem un darba kolēģiem. Mīli sevi!

Cikla gads 8

Jāsaglabā miers un pacietība! Saņemsi algu par darbiem, ko darīji pirms četriem gadiem. Ņem tikai to, ko esi nopelnījis. Sagādā patīkamu atmosfēru radošai darbībai. Prieks no jaunrades.

Cikla gads 9

Apstājies uz mirkli un padomā par savu veselību un vidi, kurā tu darbojies. Sakārto attiecības. Tiec vaļā no visa liekā visās jomās. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form