Dzīves ceļa cipars 6Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, pakalpojumu sniegšanas jomā. Jauni sākumi, profesionālā pilnveide, darbi sabiedrības labā. Ģimene šogad sniedz atbalstu. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, partnerattiecību veidošana. Var parādīties spēja ar domām ietekmēt notikumus. Jāiemācās uzdot jautājumus, lai iegūtu vajadzīgo informāciju. Jaunu zināšanu apguve. Iespējami ceļojumi kompānijā.

Cikla gads 3

Jāatrod līdzsvars atpūtā un darbā, priekā un nopietnībā, naudas pelnīšanā un tērēšanā. Tad, kad šis līdzsvars ir atrasts un ir izveidota harmoniska vide jauniem sasniegumiem, uzvaras nāk viegli.

Cikla gads 4

Cītīgi, pacietīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Darba procesā jāievieš inovācijas un jāatbrīvojas no novecojušiem paņēmieniem un tehnoloģijām. Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Labs gads. Veiksme un izpriecas. Iepazīšanās un iemīlēšanās. Mērķu sasniegšana sporta pēc. Vēlams tomēr apbruņoties ar pacietību un koncentrēties uz tālejošiem mērķiem, lai gūtu izcilus rezultātus profesionālā jomā.

Cikla gads 6

Ģimene un attiecības šogad ir aktuālas. Veidot, harmonizēt, rūpēties. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Komunikācija ar bērniem un vecākiem. Atturies no konfliktiem. Jātrenē domu spēks un pacietība.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Radīsies vēlme paceļojot ar ērtībām, lasīt vieglas, bet izglītojošas grāmatas, tikties ar interesantiem cilvēkiem. Personības pilnveide un panākumu sasniegšana ir svarīgas. Var rasties jauns skatījums uz jau zināmām lietām.

Cikla gads 8

Jāpievērš uzmanība savai un tuvinieku veselībai. Jāatrod līdzsvars visās dzīves jomās. Mērķu sasniegšana, apzinīgi un pedantiski strādājot gan fiziski, gan garīgi. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis! Lietas notiek lēni, bet tas šim gadam pat ir labi.

Cikla gads 9

Apstājies un izvērtē, kas ir svarīgs šajā dzīvē! Veic inventarizāciju. Vēlams nodarboties ar labdarību. Prieki kopā ar bērniem vai patīkama laika pavadīšana ar vecākiem. Iespējams iekodēt nākamos deviņus gadus pēc sev vēlama scenārija – domas pluss veiksmes faktors.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form