Faktiski visi cilvēki plāno savu nākotni. Daudzi izvēlas konkrēti un laikus zināt par paredzētiem notikumiem tuvākajā laikā, lai sagatavotos tiem vai, iespējams, tos novērstu.

Meklējot patiesas un konkrētas prognozes dažādās dzīves jomās, cilvēki vēršas pie astrologiem vai numerologiem. Pēc daudzu speciālistu domām, tieši numeroloģija ir visvecākā nākotnes notikumu prognozēšanas zinātne.

Numeroloģija ir instruments, kas ļauj mums vadīt un kontrolēt savu dzīvi, bet tikai tiem, kuri to vēlas. Personiska numeroloģiskā prognoze ir sarežģīts daudzu faktoru kompleksas mijiedarbības algoritms, kura galvenā sastāvdaļa ir personības individuālo īpašību izpēte.

Kādi notikumi, kuri ir piesaistīti katra indivīda liktenim un viņa ciparu kodam, ir gaidāmi cilvēka dzīvē 2018. gadā?

Numeroloģiskais aprēķins gadam ir iespējamo notikumu prognoze, kas balstīta uz paredzamajām iespējām un to sekām. Pašas iespējas nenozīmē neko, svarīgi ir tas, kāda ir šo iespēju ietekme uz cilvēka uzvedību un rīcību.

Uzzinot prognozētās iespējas, cilvēks pats var pārņemt kontroli pār notikumu norisi viņa dzīvē, rīkoties adekvāti, jo ir sagatavojies tiem. Tādējādi, iepriekš zinot, ko gaidīt no šā gada, cilvēks var rīkoties dažādi un pats izlemt, kā tieši izmantos iegūto informāciju. Katrā konkrētā gadījumā tā ir paša cilvēka izvēle.

Ko prognozē numeroloģiskie aprēķini 2018. gadam? Lai to noskaidrotu, ir jāveic daži aprēķini.

Sākumā noteiksim savu dzīves ceļa ciparu. Lai to izdarītu, saskaitām kopā visus dzimšanas datu ciparus.

 • Piemēram, cilvēks ir dzimis 1969. gada 4. oktobrī.
 • Saskaitām visus ciparus kopā: 0+4+1+0+1+9+6+9, iegūstam summu 30.
 • Ir vajadzīgs viens cipars, tāpēc iegūto skaitli reducējam (skaitām) kopā, līdz iegūstam vienu ciparu, šajā gadījumā: 3+0=3.
 • Šā konkrētā cilvēka dzīves ceļa cipars ir 3.

Otrs svarīgais rādītājs ir esošais gads deviņu gadu ciklā. To mēs nosakām šādi: cilvēka gadu skaits plus viens.

 • Mūsu piemērā ņemtā cilvēka vecums ir 48 gadi. Tātad 48+1=49.
 • Atkal saskaitām iegūtos ciparus kopā: 4+9=13. Iegūto skaitli reducējam: 1+3=4.
 • Šā konkrētā cilvēka cikla gads ir 4 līdz nākamai dzimšanas dienai, tad cikla gads mainās.

Trešais rādītājs ir apskatāmais kalendārais gads – 2018.

 • Atkal summējam visus ciparus:
 • 2+0+1+8=11.
 • Saskaitām iegūtos ciparus: 1+1=2.
 • 2018. gada cipars ir 2.

Kopā tātad sanāk 81 scenārijs. Atrodi savu dzīves ceļa cipara sadaļu un tajā – individuālā cikla gadu, kā rādīts augstāk!

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form