Čūska Austrumos uzskatīta par skaistuma un elegances simbolu – tātad laiks skaistumam, laiks uzplaukt sievišķīgumam, ne velti dabā plaukst ievas, ķirši, ābeles, magnolijas, sakura... Meitenes, plaukstam dabai līdz! Savukārt vīrietis, kam dzimšanas kartē Čūska, tiek uzskatīts par naudas lietās ļoti veiksmīgu, finanšu ģēniju, kam par nodrošinātu dzīvi nebūtu jāsūdzas. Vienmēr racionāli analītisks un māk tīri intuitīvi atrasties "vajadzīgajā laikā vajadzīgajā vietā" lai saņemtu visu jauko un labo, ko dzīve mums dod.

Uguns paspilgtina gan sievietes Čūskas dabu, gan vīrieša analītiskās spējas. Uguns izceļ saulītē, parāda, reklamē, apbrīno. Tā vairs nav Jan Uguns Pūķa enerģija, kas bargi un kareivīgi valdīja iepriekšējo mēnesi, bet šomēnes jau ieskanas tīri sievišķīgas notis.

Tā kā uguns ir redzama, tad šī Čūska ir atklāta, viņai piemīt taisnīguma izjūta. Viņa neslēpjas aiz citu mugurām: ja ir, ko teikt, tad saka, savu viedoklis argumentēti pamatojot un neslēpjot savas jūtas – ne pret mīļotajiem, ne pret ienaidniekiem. Aktīva, jautra, simpātiska, skaista, eleganta, ar lielisku humora sajūtu, inteliģenta.

Taču – Čūska paliek Čūska: pārliecināta, ka ir skaistuma kalngals, var skarbi kritizēt citus, un viņas kritika ir ļoti nežēlīga. Ja uzskata tevi par savu īpašumu, tad savaņģos tā, ka brīvību neredzēt, kļūsi par ciešas kontroles upuri viņas neizmērojamai greizsirdībai. Viņas devīze – esmu skaista un brīnišķīga, tevi gribu un nevienam citam neatdošu. Tīri sievišķīgi, vai ne?

Čūska ir viena no zvaigznēm – Pasta zirgs. Tas nozīmē, ka laiks jūgt karietē nākamās sezonas – vasaras – zirgus, un doties kādā jaukā ceļojumā. Iņ Uguni varētu asociēt ar degošu sveci. Sveces mēs parasti iededzam jaukā kompanijā, tiekoties ar savējiem un draugiem. Tātad maijā izdosies ceļojumi kopā ar daždažādiem interešu klubiņiem, biedrībām un vienkārši draugiem. Kur ceļojam, ko skatāmies? Visu skaisto – puķes, dabu, arhitektūru. Ēdam elegantos restorānos un relaksējamies spa viesnīcās. Čūska mums atgādina – mīli sevi, rūpējies par sevi, esi finansiāli veiksmīga un skaista! Un kāpēc ne?

Vienīgi Cūkas gada dzimušiem gan ceļojumā, gan vienkārši šopingā pa bodēm jādodas ar konkrētu iepirkumu sarakstu, jo var gadīties krietni pārtērēt naudu.