Lauva

Horoskops: ko zvaigznes mums sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Ļoti iespējams, ka daudzas Lauvas jūnijā piedzīvos atklāsmi, ka viņām piemīt kāds iepriekš neapjausts talants, un metīsies izpētīt, kas tas tāds un ko ar to var iesākt. Varbūt pārvērst par savu jauno profesionālo nodarbi? Varbūt meklēt sabiedrotos jaunuzplaukušās idejas realizācijai? Ar domubiedriem gan, šķiet, veiksies labāk, nekā ar dzīves un gultas biedriem, bet tās ir pārejošas grūtības. Tāpēc svaigu romānu nevajag censties tūlīt pārvērst kopdzīvē!

Jūnijs ir ideālais laiks atvaļinājumam, ja Lauva ir sadūšojusies veikt kaut kādas kreatīvas izmaiņas savā dzīvesvietā vai vietā, kuru labprāt dēvētu par savām mājām. Pašlaik tāda iespēja tiešām var rasties, un būtu muļķīgi to atstāt uz vēlāku laiku. Tagad būs gan atbalsts no Lauvas ģimenes puses, gan šādas tādas slepenās rezervītes var atklāties... Kas meklē, tas atrod!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form