Astroloģijā Lilita ir fiktīvs punkts, kas ar savu atrašanās vietu cilvēka dzimšanas kartē norāda uz karmiskiem uzdevumiem, kas mums jāapgūst dzīves laikā. Aplūkojot Lilitu, tiek ņemta vērā zīme, kurā tā atrodas. Tās interpretācija dzimšanas kartē, protams, nav tik svarīga, kā Saules, Mēness vai citu planētu, taču ir vērts tai pievērst uzmanību, jo caur to varam atklāt vēl vienu mūsu rakstura dimensiju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lilita ir ļoti saistīta ar mūsu instinktiem, ar mūsu ēnas pusēm. Tā sevī paslēpusi spēju dziļi un spēcīgi dziedināt savu īpašnieku. Lilita izgaismo to ceļu, kas cilvēkam jāiet savā dzīvē, nojaucot visu nepatieso un melīgo. Tāpat tā sevī nes daudz postošas enerģijas, piemēram, dusmas, taču, tās kontrolēti un apzināti virzot pareizā gultnē, var panākt tieši pozitīvu iznākumu. Taisnīgums, drosme un dziļa mīlestība – pie šīm īpašībām Lilita aizved cilvēku, izejot sāpīgu transformācijas procesu.

Lai noskaidrotu, kur tavā kartē ir Lilita, izmanto, piemēram, šo bezmaksas resursu.

Tags

Astroloģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form