Vasara – sezona, kuru vairums latviešu gaida ar vislielākajām ilgām un cerībām, ir klāt. Ko nu darīt, ko varam paspēt, ko nejaudājam?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Saulgrieži šogad mūs priecēja pašā dienvidū – 21. jūnijā pulksten 13.07 pēc Rīgas laika, un Saule, atrodoties debesjuma pašā virsotnē (10. mājā), izgaismoja šo ceturksni jo īpaši spoži un redzami.
Jāteic, ka te arī viss šķietamais vasaras miers "piemājas dobītē" beidzas, jo Saule, lai arī mājīgajā, uz tradīcijām orientētajā Vēža zīmē, tomēr tiecas veidot harmoniju ar brīvības un progresa planētu Urānu, kas, nupat pārgājis Vērša zvaigznājā, sāk savu revolūcijas un inovācijas ceļu pa mūsu visu vērtībām, ērtībām un baudām, piešķirot mūsu gribai dzirkstelīti.

Emociju pārvaldnieks Mēness Svaru zīmē tieksies uz līdzsvaru, estētiku un taisnīgumu. Varam pagalam personīgi (Mēness 1. mājā) uztvert visu, kas neatbildīs iepriekšminētajam. To vēl vairāk pastiprinās jūtīgā uztvere (Mēness kvadrāts ar Merkuru Vēzī 10. mājā), kas pamanīs katru netaisnību un neētiskuma niansi un uzburs no tā lielu skandālu – ja ne publiski, tad dvēselē pavisam noteikti (Merkurs oponēs Plutonam Mežāzī 4. mājā).

Jāņem vērā, ka mūsu domām un vārdiem saulgriežu laikā pavisam noteikti ir milzīga jauda, un tā sekas varēsim just visu atlikušo vasaru.

Potenciālais risinājums: piefiksējam visus "kaitinošos punktus" un pievēršam vairāk fokusu uz to, kāds būtu ideālais "scenārijs" notiekošajam vai esošajam (Plutons veido sekstilu ar mūzas planētu Neptūnu tā dabiskajā pārvaldījumā Zivju zīmē), lai lieki nebarotu "bubuļa" enerģiju, bet vairotu pašiedvesmu.

Patikšanas būs iekš tusiņiem, burziņiem, klubiņiem (Venera Lauvas zīmē 11. mājā), un tam pretstatā vēlme būt brīvam no tradīcijām, standartiem (Marss Ūdensvīrā 5. mājā). Hipsterīgumā ir savs šarms, un gan jau arī kādam vasaras festivālam tas piedien pagalam labi. Marsam gan veidojas saspīlētas attiecības ar Jupiteru – varam pāršaut pāri mēram. Naudas maciņš "savam" priekam var pamatīgi patukšoties. Seksualitāte "papardes svētkos" var uzšķilt uguņus un no rīta var nākties pārvērtēt savu ticību sev. Tāpat svarīgi izvērtēt savas spējas sēsties pie auto stūres, kā arī nodrošināt kādu labu sava nekustamā īpašuma pieskatītāju, ja ir padomā doties kur tālāk. Labāk lieku reizi apdrošināt savas vērtības un nestrēbt karstu.

Kopsummā noskaņa reizē gana emocionāla un nervoza, gan uz progresu virzīta. "Uzmetam" plānu savām vistrakākajām vēlmēm, apsverot arī plāna vājos punktus, un ar pozitīvu skatu uz priekšu. Lai izdodas!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam