Viens no "astroloģiskās skatuves" varoņiem ar visdiskutablāko slavu ir Melnais Mēness. Būtībā Melnā Mēness jeb Lilitas atrašanās kādā no astroloģiskajām mājām norāda uz dzīves jomu, caur kuru mēs saskarsimies ar vislielākajiem izaicinājumiem dzīvē. Tomēr, tā kā Lilitai ir divējāda daba, tā spēj sniegt arī lielisku iespēju vai dāvanu šai jomā. Uzzini, kā tā izpaužas tavā horoskopā (noskaidrot, kurā astroloģiskajā mājā* atrodas tava Lilita, vari šajā bezmaksas resursā).

1. mājā

Izaicinājums – saistīts ar to, kā un vai cilvēks izmanto savu personīgo enerģiju, lai motivētu sevi sasniegt savu labsajūtu un labu izskatu, vai to, kā sevi pasniedz kā personību. Lilita, esot šai mājā, aizskar tieši personību un ego un dziļi ietekmē cilvēka dzīvi.

Iespēja – Lilita šajā mājā slēpj milzīgas personīgās enerģijas rezerves, spēcīgu radošo potenciālu. Spēju veikt varoņdarbus.

2. mājā

Izaicinājumi – šis Lilitas izvietojums, cilvēkam liks uztraukties par finansēm, vērtībām. Materiālās, finansiālās un emocionālās vajadzības būs saplūdušas kopā un var būt grūti tās atšķirt vienu no otras, kā arī salikt prioritātes. Stāsts par cilvēka vērtību sistēmu un tās izveidi dzīves laikā.

Iespēja – cilvēks rada komforta un drošības sajūtu citos vai kompānijā, kurā uzturas. Citiem ir ļoti patīkami uzturēties šāda cilvēka tuvumā, iedzimta spēja atbruņot pat visnocietinātākas personas.

3. mājā

Izaicinājumi – šāda izvietojuma Lilitas īpašniekam vislielākais jautājums dzīvē ir pašizpausme. Cilvēkam var brīžam būt neskaidrs virziens, kādu ieņemt dzīvē. Tam par iemeslu var būt agrā pieaugšana un bērnības neizbaudīšana. Tieši tāpat arī visas dzīves laikā var nākties risināt dažādus jautājumus, kas saistīti ar brāļiem vai māsām.
Iespēja – vislabākais, kas sniegts šiem cilvēkiem ir novērošanas un komunikācijas prasmes, kā arī milzīgā precizitāte dod priekšrocības dzīvē.

4. mājā

Izaicinājumi – lielākās bažas un bailes ir saistītas ar māju sajūtu vai savu māju dibināšanu. Cilvēks pārmērīgi identificējas ar mājām, kurās uzauga, vai kāds paraugs ticis piedzīvots bērnībā, attiecīgi ir grūti no tā izkristalizēt savējo. Bieži ir sarežģītas attiecības ar vecākiem, it sevišķi, ja tie nav snieguši patiesu un mīlestības pilnu māju sajūtu. Šiem cilvēkiem ir tendence nespēt piedot un aizmirst slikto.

Iespēja – tiek sniegta caur uzticību. Ja šis cilvēks patiesi uzticēsies kādam, tas spēs un nodrošinās ar visu, kas ir nepieciešams, lai darītu otru laimīgu.

5. mājā

Izaicinājumi – ar šādu Lilitu, cilvēkam grūti dzīvē rast dzīvesprieku pašiem par sevi. Prieks rodas tikai citu cilvēku sabiedrībā vai kompānijā. Bieži šiem cilvēkiem ir sarežģītas attiecības ar tēvu vai arī nepieciešams risināt jautājumus, kas ar to saistīti. Var būt arī tā, ka tēvs atrodas prombūtnē. Šāds Lilitas izvietojums liek cilvēkam arī ļoti koncentrēties uz bērniem, vai arī uz vēlmi pēc tiem, taču vēlmju nepiepildīšanos.

Iespēja – šie cilvēki ir bezgala elastīgi, neatkarīgi no tā, cik ļoti bieži tas dzīvē ir vīlies, reti ies uz leju un ieslīgs depresijā. Lieliski problēmu risinātāji un līderi, kas pielāgojas izmaiņām arī pēkšņi un tikpat pēkšņi spēj mainīt kursu.

6. mājā

Izaicinājumi – lielākie uzdevumi saistīti ar veselību un darbu. Var periodiski rasties problēmas ar kolēģiem, jo īpaši diskusijās par darbu izpildīšanu vai veikumu. Pastāv iespēja ignorēt ķermeņa sūtītos signālus un upurējot sevi darbam, sabojāt veselību. Izaicinājums ir gūt līdzsvaru starp šīm abām jomām.

Iespēja – šiem cilvēkiem, ja tā var teikt, ir ļoti liela informācijas uzglabāšanas spēja, milzīga atmiņa, un tie labi saskata savstarpēju saikni starp lietām. Lieliski analizētāji.

7. mājā

Izaicinājumi – vislielākās dzīves situācijas būs jārisina attiecību jautājumos, saistībā ar partneriem un savu apņemšanos spēju. Daudz reižu dzīvē šāda Lilitas izvietojuma cilvēkam nāksies piedzīvot negodīgumu un pat nodevību. Attiecību jautājumos lielākā problēma ir atkarība no attiecību vajadzības jeb akūtas nepieciešamības Lilitas īpašniekam.

Iespēja – spēja radīt skaisto no jebkā. Šie cilvēki redz, kas trūkst kādā no jomām, kā arī spēj un cenšas šo situāciju labot.

8. mājā

Izaicinājumi – cilvēkam nāksies risināt jautājumus un situācijas, kas saistītas ar nāvi, mantojumu, ieguldījumiem un arī seksualitāti. Šis ir vissmagākais Lilitas izvietojums mājās. Cilvēkam pat var rasties sajūta, ka viņa dzīvība rada tikai un vienīgi zaudējumus.

Iespēja – šie cilvēki ir ļoti empātiski, viņu lielais līdzjūtības dziļums ir liela dāvana mums, pārējiem. Tāpat šie cilvēki ātri pamana citu patieso motivāciju.

9. mājā

Izaicinājumi – šī Lilita liek cilvēkam pārvērtēt sevis perspektīvu dzīvē vai arī dzīves filozofiju, garīgumu, sasniegto izglītības līmeni. Šie cilvēki arī mēdz būt ļoti norūpējušies par sabiedrības morāles līmeni. Tāpat dažreiz var nomākt atšķirtības sajūta no citiem vai spiestu vajadzību izolēt sevi no citiem.

Iespēja – šī novietojuma Lilitas īpašniekam ir ļoti labs intelekts, un viņa zināšanas aptver ļoti lielu spektru.

10. mājā

Izaicinājumi – šim cilvēkam vislielākie dzīves uzdevumi saistīti ar paša ambīcijām, autoritāti un sociālo statusu, kuru ieņem, kā arī ar atbildību. Cilvēks ļoti cieši seko saviem panākumiem un mūžīgi tos salīdzina ar citiem. Ir ļoti svarīgas tradīcijas un ģimene, vada augsti standarti un cerības.

Iespēja – cēlu mērķu cilvēks, ja dod savu vārdu, tad dara visu, kas ir viņa spēkos, lai to saglabātu.

11. mājā

Izaicinājumi – cilvēka uzdevumi saistīti ar cerībām, sapņiem un arī vēlmēm un to, kā cilvēks iekļaujas pasaulē. Piemītot spēcīgai pašcieņai, tiek risinātas situācijas – es pret visiem pārējiem.

Iespēja – liela iespēja apvienot cilvēkus pasaulē, veidojot dabiskas draudzības.

12. mājā

Izaicinājumi – cilvēka dzīves izaicinajums saistīts ar dažādu veidu motivāciju, atkarībām, iestādēm un ienaidniekiem. Lielas aizdomas, ka viss tiek speciāli slēpts no viņa. Tieši tāpat šis cilvēks slēpj savas emocijas un ciešanas dziļi sevī, un retais tās ieraudzīs un arī tikai tas, kuram ļaus sevi iepazīt.

Iespēja – dabiska spēja paust līdzjūtību citiem. Sarežģīti cilvēki ar sarežģītu iekšpasauli, taču spēju viegli iepazīt un nonākt pie vajadzīgiem cilvēkiem dzīvē.

* Ja neesi pazīstams ar astrokartēm, paskaidrosim, ka māju atskaite sākas no ASC kreisajā pusē un turpinās pretēji pulksteņa rādītāja virzienam.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form