1 13
Horoskops: ko zvaigznes tev sola novembrī
Foto: Gaelle Marcel / cc

Novembris no astroloģijas viedokļa ir ļoti zīmīgs un dinamisks mēnesis: pirmām kārtām, zīmi maina Jupiters, turklāt tas ierodas savā visiemīļotākajā zīmē – Strēlniekā, un, otrkārt, mēneša vidū uz savu kārtējo cilpu sapošas Merkurs, tāpēc atkal spēkā ir visi retrogrāda noteikumi – nesolīt un nesolīties, neparakstīties, nesākt neko svarīgu un neinvestēt milzu summas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Savukārt mēneša pirmā puse veltāma emocionālo un materiālo parādu atdošanai, jo Venera vēl aizvien retrogrādā kustībā revidē mūsu vērtības, gaumi un pieķeršanos. Novembra otrajā pusē vīrišķā principa pārstāvis Marss iepeldēs romantiskajās Zivīs, vedinot uz aizmiršanos mīļotā skavās. Tā paša vai cita mīļotā? Skaidrs, ka katram šis laiks būs citāds, un, ja vēlies zināt, tieši kurās tavas dzīves jomās izaugsmi nesīs Jupiters, labāk lūdz, lai tavs astrologs ieskatās tieši tavā kartē. Tomēr kopējo fonu zemāk lasāmajos zodiaka zīmju aprakstos nojaust var!

1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form