Vēzis

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

2018. gadā Vēzis bija notikumu virpulī, viņam tika dotas gan iespējas izrāvienam, gan negaidīti dzīves kūleņi, un varētu padomāt, ka Vēzis pie tādiem mutuļiem ir jau daudzmaz pieradis. Atšķirībā no pērnā gada šogad Vēzim labu izdevību būs mazāk, lielāks akcents uz ikdienišķu darbu, kalpošanu sabiedrībai, maziem, bet tāpēc ne mazāk svarīgiem solīšiem. Lai nu par ko, bet par darba trūkumu Vēzis 2019. gadā sūdzēties nevarēs.

Vēzis, kurš šogad riskē naudas jautājumos, diezin vai dzers šampanieti, tāpēc labāk tā prātīgi un bez Napoleona cienīgiem plāniem! No otras puses – nevar jau gribēt, lai katru gadu ir izcils naudas gads, taču, ja Vēža ambīcijas nebūs saskrējušas debesīs, viņš tīri labi tiks galā. Vismaz iemācīsies vēl pāris paņēmienus, kā ieekonomēt.

Izskatās, ka viegluma un jautrības Vēža partnerības jomā arī 2019. gadā pārmēru daudz nebūs, un, ja kaut kas tur būs pavisam izdilis, tad plīsīs stirkšķēdams. Toties jaunās attiecībās iepiņķerēties gan šķitīs vieglāks risinājums, jo kaut kur jau tas mīļums arī Vēzītim jāliek! Tādos brīžos lai Vēzis atceras par bērniem un savu sirds aicinājumu.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form