Strēlnieks

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Šā gada favorīts Strēlnieks ir sagaidījis savu zvaigžņu stundu, nē, gadu, un sastaps pulka iespēju paspīdēt ar savu erudīciju, aizrautību, entuziasmu un citām labajām īpašībām. Veiksmi, kas pati krīt klēpī, nedrīkst ignorēt vai atlikt uz nenoteiktu nākotni! Vissliktākais, ko Strēlnieks sev 2019.gadā var nodarīt, ir izvirzīt pārāk sīkus mērķīšus vai – vēl muļķīgāk – nespēt izdomāt, ko tādu no Fortūnas izlūgties. Ir jādara, jāgrib, jāsapņo un "jāuzliek uz sliedēm" arī laikabiedri!

Var jau būt, ka Strēlnieka panākumi šajā gadā nebūs izmērojami naudā, bet ir arī citi gandarījuma un ieguvuma veidi, kurus Strēlnieks varēs savā "kontā" ieskaitīt, ja nedomās pārlieku šauri. Jā, var iegadīties kādi tēriņi, kas liek savilkt jostu, taču – tas ir tikai uz kādu laiku, varbūt pat tāpēc, lai nepārfokusētu Strēlnieka uzmanību no lieliem darbiem uz lielu tērēšanu.

Fortūnas mīluļus, loģiski, pamana, viņu starojums piesaista arī pretējo dzimumu, un Strēlnieka (vairāk pat Strēlnieces) liktenī tas var ievest dzīves ceļa biedru, par kādu sapņots. Iespējams – pat vairākus, un tad gan Strēlnieks dabūs palauzīt galvu, "kam lai sēžas kamanās"...

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form