1919., 1928., 1937., 1946., 1955., 1964., 1973., 1982., 1991., 2000., 2009., 2018. dzimšanas gads

Likteņa matrice: kāds būs 2019. gads tieši tev?
Foto: Shutterstock

Gads paies likuma, skolotāja, ģimenes enerģijā. Šī enerģija var izpausties dažādos līmeņos: gan, apmeklējot izglītības iestādes, kursus, gan, pilnveidojot savas zināšanas sadzīviskā līmenī. Gada uzdevums ir iegūt un dalīties ar iegūtajām zināšanām ar citiem cilvēkiem, tomēr mācīšanai jābūt vieglai, neuzspiestai. Aktuālas būs jomas, kas skar likumus, noteikumus, iespējams, būs jākārto juridiski dokumenti. Trešais aspekts: ģimenes tradīcijas, vērtības, laika veltīšana savai ģimenei (dažiem šī enerģija var nozīmēt ģimenes paplašināšanos, citiem ģimenes radīšanu – protams, ja enerģija ir plusa izpausmē).

Mīnusa izpausmē tā dod problēmas minētajās tēmās. Svarīgi, lai cilvēks šajā gadā nav augstprātīgs, necenšas kādu pamācīt un uzspiest savu viedokli, ir godīgs pret saviem partneriem. Šogad, slēdzot sadarbības līgumus, sākot projektus, ļoti vēlams tos noformēt rakstiski, ar skaidri atrunātiem noteikumiem, pat, ja tos slēdz ar tuviem draugiem, radiniekiem. Jācenšas ievērot kārtība gan domās, gan mājās, gan būt likumpaklausīgam sabiedrībā. Šogad tev jācenšas saglabāt skaidru galvu un jāatceras, ka šajā dzīvē nevienā lietā vai situācijā nav nekā fatāla.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form