1921, 1930., 1939., 1948., 1957., 1966., 1975., 1984., 1993., 2002., 2011. dzimšanas gads

Likteņa matrice: kāds būs 2019. gads tieši tev?
Foto: Shutterstock

2019. gads tev saistīts ar kustības, uzvarētāja enerģiju. Enerģijas vadmotīvs ir jauni projekti, idejas, darbu aizsākumi, nodošanās karjerai, ceļojumiem un komandējumiem. Svarīgs moments – laikus atpūsties. Kopumā gads solās būt spraigs. Jātiecas būt par līderi, jāizvirza tālejoši mērķi un jātiecas tie sasniegt. Sarīko sev kaut nelielu izbraucienu, tā tu kāpināsi sava gada pozitīvo enerģiju, kas ieviesīs pārmaiņas arī citās jomās. Ja gadu pavadīsi enerģijas mīnusa izpausmē, var rasties problēmas ar kustību – gan transportlīdzekļu, gan fiziskā ķermeņa.

Turklāt šī enerģija mīnusā var dot strīdus ar bērniem par to, ka tiem tiek uzlikts par pienākumu realizēt vecāku sapņus. Klupšanas iemesli var būt ļaušanās slinkumam, nevēlēšanās rūpēties par savu ķermeni, nevēlēšanās kustēties uz priekšu, agresija un spēka pielietošana, vēlme kontrolēt citus. Šogad svarīgi savas domas izteikt skaļi, uzdrīkstieties saprātīgu risku un iet pie sen kārotā sapņa. Ļoti svarīgi uzticēties savai apkārtnei un vismaz daļu no darbiem deleģēt citiem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form