1922., 1931., 1940., 1949., 1958., 1967., 1976., 1985., 1994., 2003., 2012. dzimšanas gads

Likteņa matrice: kāds būs 2019. gads tieši tev?
Foto: Shutterstock

Gads aizritēs taisnīguma, līdzsvara enerģijas zīmē. Vēsta, ka dzīvē pienācis tāds kā apstāšanās laiks, kad pārvērtēt dzīves pozīciju, mērķus, notikumus. Tā kā šī enerģija ir cēloņseku lieciniece, tā raksturo kādas lietas noslēgumu un augļu saņemšanu (patīkamu vai nepatīkamu, atkarīgs no tā, kas izdarīts pirms tam). Šogad bieži vari saskarties ar jautājumiem, kas skar paša un citu cilvēku rīcības izvērtējumu. Jāatceras, ka katram notikumam ir savs cēlonis, kas visbiežāk meklējams pašā. Reizēm šī enerģija raksturo jaunas sistēmas radīšanu vai ieiešanu tajā, jauna amata, varas saņemšanu, jomas, kas saistītas ar valsts iestādēm, aizsardzību, biznesu, skaitļiem arī ezotēriku (iepriekšējo dzīvju pētniecību u. c.).

Laiks, kad pārvērtēt bērnu un vecāku attiecības. Darbs ar vecāku uzliktajām programmām, klišejām, modeļiem, analīze, cik vecāku demonstrētās lietas ietekmē paša dzīvi. Var nākties sadarboties ar valsts, juridiskajām, aizsardzības iestādēm, organizāciju vadītājiem (ja dzīvosi enerģijas plusa izpausmē, šī sadarbība būs ļoti auglīga). Šā gada ceļā var traucēt citu cilvēku kritizēšana, apvainošanās, vainīgā meklēšanas, cīņa ar sistēmu un tās “nepareizību” (īpaši ar valsts iestādēm), principiālās kaujas. Īpaši svarīgi šogad iemācīties nevērtēt savu apkārtējo rīcību kategorijās labs/slikts, bet saprast, ka katra rīcība ir bijusi vajadzīga dotajā situācijā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form