Lauva

Horoskops: ko zvaigznes tev sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Šķiet, Lauva ar svinēšanu būs ieskrējies un vēl krietnas nedēļas janvārī rīkos ballītes, uzņems viesus un citādi vairos jautrību uz šīs planētas... tādējādi neviļus nodarot pāri savai veselībai. Nebūtu brīnums, ja veselība par to Lauvai nolemtu atriebties un sabuntotos (īpaši tas jāņem vērā zīmes pašā sākumā dzimušajām Lauvām). Ikviens pārspīlējums uz miega un aknu rēķina šomēnes Lauvai ir potenciāli bīstamāks nekā citkārt.

Līdz ar jaunu gadu jauna kārtība var iegrabēt arī Lauvas darba vietā, un šīs pārmaiņas (kas droši vien atgādinās, ka jāstrādā arī kādreiz tā kā būtu) viņai, visticamāk, nepatiks. Taču, izmanīgi spēlējot uz šefa dvēseles stīgām, Lauva var izkarot arī labākus nosacījumus, nekā pirms tam. Drusku riskēt drīkst!

Laimīga tā Lauva, kurai janvārī izdodas aiztraukties kādā ceļojumā, vēlams – ar pieredzi bagātinošu vai izglītojošu ievirzi. Tā var būt vēl viena iespēja atklāt sevī kādu jaunu talantu, kādu veidu, kā dzīvei piešķirt jaunas krāsas. Mmmm, varbūt pat privātajai dzīvei, jo pēc romantikas Lauvas sirds alktin alkst, un – kas gan ir talants bez apbrīnotājiem?

Comment Form