Mežāzis

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Mežāzim (īpaši zīmes pirmajā trešdaļā dzimušajam) šogad bija paredzēts nopietnu pārbaudījumu gads, kas viņam, kā jau daždien spēcīga rakstura cilvēkam, ļāva sevi pārbaudīt arī vienā otrā krīzes situācijā un konfliktā ar rangā augstākiem vai gados vecākiem ļaudīm. Autoritātes Mežāzi nereti centās nolikt "pie ratiem", ierādīt viņam īsto (tikai ne pēc Mežāža domām!) vietu un citādi pakaitināt.

Bet laimīgā kārtā Mežāzis nav no tiem, kas "bēga vai atpakaļ lēca", viņš uzņēmās atbildību, sakoda zobus un dragāja uz priekšu kaut aizžmiegtām acīm. Jebkuras grūtības, jebkurš izaicinājums sevī slēpj arī kādu iespēju, vai ne?

Ko nevar dabūt par naudu, to var dabūt par lielu naudu – parasti šī shēma Mežāža gadījumā tiešām darbojas, taču šogad ne visas viņa problēmas bija finansiāli atrisināmas, un Mežāzim nācās vien atkorķēt sevi emociju krātuvīti, lai pasaule nepadomā, ka viņš ir no dzelzs.

Attieksmi varēja nākties pamainīt arī partnerattiecību jomā (un nevajag tūlīt atrunāties ar nevēlēšanos nodot savus principus vai sevi lauzt!) – pieradis kontrolēt situāciju un turēt grožus savās rokās, Mežāzis nu bija spiests iemācīties arī pakārtoties, pielāgoties, varbūt pat (ak, šausmas!) palūgt palīdzību. Toties tie cilvēki, kas Mežāža dzīvē ienāca šajā laikposmā, ir īsta vērtība, kas lolojama!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form