Dvīņi

Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Mēneša jubilāri Dvīņi, šķiet, īpaši necentīsies kratīties vaļā no dzimšanas dienas svinēšanas, labprāt atradīsies uzmanības centrā un bārstīsies ar paša izdomātiem un kaut kur saklausītiem stāstiem par dzimtas enerģētiku vai vismaz no saviem priekštečiem pārmantotiem stiķiem un niķiem. Jūnija sākumā tie stāsti vairāk ar humora pieskaņu, bet vēlāk jau nopietnāk ņemami un kā sveša kļūda, no kā mācīties, uztverami.

Dvīņu naudas jomā kustība droši vien būs visai dinamiska, tomēr vairāk tas viss izskatās pēc izdevumiem, nevis pēc ienākumiem. Nepieķērksim neražu, bet šis varētu būt mēnesis, kad izšauj biznesa problēmu "bise", kas uz Dvīņu "skatuves" karājusies jau kopš pērnā rudens. Gan jau paši Dvīņi nebūs par to pārsteigti.

Mīlestība jūnijā ir tāda, kādai tai jābūt – ar alkām un tvīkšanu, ar pusvārdu mājieniem un zīmīgiem skatieniem, ar slepenām tikšanās reizēm. Romantika uz pilnu klapi, tā varētu sacīt. Uz jūnija beigām Dvīņi privātajā jomā var justies skaisti un mīlēti, un baudīt dzīvi, ja naudā izmērāmi kreņķi viņu omu nepamanīsies sabojāt.

Comment Form