Pagrieziens apziņā – virzienu maina divas ietekmīgas planētas
Foto: Shutterstock

11. augustā beidzot direkts (taisni uz priekšu ejošs, ja vēro no Zemes) kļuva "Lielais labvēlis" Jupiters, taču nedaudz vēlāk, nepilnas 12 stundas pēc tam, naktī uz 12. augustu, atpakaļgaitā pagriezās brīvības un pārmaiņu planēta Urāns. Saistībā ar šo abu planētu pāreju gaidāma pāreja cilvēku apziņā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jupiters astroloģijā simbolizē izaugsmi un attīstību. Tāpat Jupiters ļoti saistīts ar mūsu vērtību sistēmu un ticību, bieži – ar ticību bez pierādījumiem, ar ticību sev, ar ticību labajam, skaistajam un cēlajam. Jupiters ir arī autoritāte, pašcieņa un gods un saistīts ar spēju apliecināties un sevi pierādīt ārējā pasaulē.

Jupiters mudina pievērsties ārpasaulei

Neskatoties uz to, ka šis gads astrologu aprindās tika nodēvēts par Zelta gadu, jo Jupiters atrodas savās spēka pozīcijās – zodiaka zīmē, kur tas jūtas vislabāk – Strēlniekā, pēdējos četrus mēnešus tas atradās "atpakaļgaitas" kustībā un visai maz sekmēja veiksmi un izdošanos materiālajā pasaulē. Jo atpakaļgaitas kustībā jeb retrogrādā stāvoklī esoša planēta vairāk sekmē iekšējās pasaules procesus. Retrogrāds Jupiters Strēlniekā bija piemērots iekšējo vērtību un morālo vērtību pārskatīšanai un savu spēju un iespēju izvērtēšanai.

Ko tad nes mums Jupitera kustības virziena maiņa? Kamēr Jupiters bija retrogrāds, vajadzēja tikt skaidrībā, kādām vērtībām mēs ticam, kuram ceļam vēlamies sekot un kuram – nē. Saprast, vai vēlamies pārkāpt kaut kādas morāles normas, lai gūtu panākumus, vai tomēr nē. Tagad pārdomu laiks ir beidzies, jāpieņem lēmumi, lai virzītos tālāk. Laiks izdarīt secinājumus, uz ko tad esam spējīgi. Tāpat šobrīd ir aktuāli arī beidzot apzināties, vai gadījumā nepārvērtējām savas iespējas kādā jautājumā un nesekojām nereālam sapnim, aklas ticības vadīti, ka viss tāpat būs labi...

Pēc šīm pārdomām, Jupiteram pamazām ieskrienoties, varēsim turpināt attīstību un virzību materiālajā pasaulē ar pavisam jaunu izpratni un zināšanu, piedzīvot labus laikus, realizēt savas ambīcijas un baudīt atlikušos Zelta gada mēnešus, kas ilgs līdz pat šā gada 2. decembrim. Pēc tam Jupiters pāries Mežāža zīmē. Direkts Jupiters būs līdz 2020. gada 14. maijam.

Lielākā attīstība līdz 2. decembrim iespējama Jupitera un Strēlnieka pārvaldītajās nozarēs – izdevējdarbībā, tūrismā, izglītības sistēmā, kultūras jomā. Būs iespējams paplašināt biznesu, apgūt jaunu tirgu, iziet uz eksportu. Labs laiks, lai publicētu zinātniskos pētījumus. Startējot individuāli, Jupiters sniegs iespējas parādīt savu varēšanu, spējas un talantus, ja tādi ir, un jutīsimies par tiem pārliecināti.

Jupiters, atrazdamies konkrētā zodiaka zīmē, rāda, caur ko un kā mēs attīstāmies un pilnveidojamies, savukārt, kad atrodas mijiedarbībā ar citām planētām, rāda, cik veiksmīgi vai neveiksmīgi šī attīstība var notikt.

"Slidenākais" šajā atlikušajā Zelta periodā būs septembris, jo īpaši 14.–28. septembris, kad Jupiters būs precīzā, bet saspringtā mijiedarbībā ar maldu un ilūziju planētu Neptūnu. Proti, šajā periodā būs viegli ļauties ilūzijām un sapņošanai, bez veselā saprāta aktīvas līdzdalības. Šajā laikā iespējami naudas zaudējumi neapdomīgas rīcības dēļ. Nav ieteicams pieņemt globālus, dzīvi mainošus lēmumus, kas prasa skaidru redzējumu par notiekošo. Bīstami ņemt kredītus, jo var pārvērtēt savas spējas tos atmaksāt. Šajā periodā var būt aktuāli ziedot naudu labdarībai, bet atkal, izvērtējot ieguvēju godīgumu un savas finansiālās iespējas. Citam zelts, bet pašam varbūt beigās bērns paliek bez zābaciņiem.

Urāns urdīs pārmaiņas pašos

Savukārt revolūcijas planēta Urāns, kurš atbild par visu pēkšņo un negaidīto mūsu dzīvēs, atpakaļgaitas kustībā jeb retrogrāds būs līdz pat nākamā gada 11. janvārim.

Urāns ir Merkura augstākā oktāva un saistīta ar apziņas augstākajiem slāņiem un apgaismību. Šī planēta vienmēr ir saistīta ar pārmaiņām, bet, kad tā ir retrogrāda, vairāk ietekmē un stimulē pārmaiņas mūsos pašos.

Ja Urāna dirketajā (taisnajā) periodā, kas ilga no 6. janvāra līdz 12. augustam, aktīvi un ar piedzīvojumu kāri meklējām pārmaiņas ārējā pasaulē, ietiepīgi un nevienu neklausot, tiecāmies pēc sava, tad retrogrādais Urāns atnesīs apjausmu par kļūdām mūsu ceļā, ļaus ieraudzīt to, kas iepriekš bija apziņai slēpts.

Tikpat labi var būt otrādi. Ja Urāna direktajā fāzē dzīve lika kaut ko mainīt, bet nebijām tam iekšēji gatavi, tad retrogrādais Urāns palīdzēs iekšēji mainīties, radot izmaiņas iekšējā pasaulē, lai tās vieglāk būtu pieņemt ārpasaulē. Urāns ļaus aptvert, ka nekas nav mūžīgs, ka viss ir kustībā un neviens nevienam nepieder, un palīdzēs pielikt punktu garlaicīgām un sevi izsmēlušām attiecībām, liks brīvāk paskatīties uz saistībām un pastiprinās draudzības nozīmi attiecībās.

Vēl Urāns ir saistīts ar elektrību, elektroniku un jaunākām tehnoloģijām. Jāpiemin, ka pagrieziena brīdī Urāns atradās labvēlīgā konfigurācijā ar ģimenes un mājsaimniecības planētu Mēnesi. Tas sniegs impulsu šajā periodā pievērsties tehniskiem jaunievedumiem mājsaimniecībā. Ģimenēs var kļūt aktuāla doma par dzīvesvietas modernizāciju, jaunu tehnoloģisko agregātu iegādi, elektroapgādes modernizāciju.

11.–19. decembrī Urāns atradīsies harmoniskā konfigurācijā ar jau minēto Jupiteru. Šis periods sniegs jaunas iespējas mācībās, pastiprinās tehniskas, zinātniskas un ezoteriskas intereses. Cilvēki, kuriem individuālajos horoskopos šī konfigurācija būs saistīta ar svarīgiem dzimšanas kartes rādītājiem, var gaidīt pēkšņu un negaidītu veiksmi.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form