Vērsis

Horoskops: ko zvaigznes tev sola septembrī?
Foto: Shutterstock


Ar diezgan lielu pārliecību var sacīt, ka septembris Vērsim nāks par labu: ja Vērsis pats arī drusku pieliks pūles, tad viņa līdzšinējā mūžā iegūtās zināšanas saliksies vienā bildē, ļoti daudz ko paskaidrojot. Kā minimums, Vērsim kļūs skaidrs, kāpēc viņš ir sagrābstījies tādas, tādas un vēl šitādas šķietami nesaistītas zinības.

Lielās bildes noklārēšanās raidīs Vērsim spēcīgu radīšanas impulsu, un uz mēnesi viņš pārtaps ideju ģeneratorā, māksliniekā. Varbūt nedaudz arī spēlmanī un riska mīļotājā, jo Vērša pirmo "cepienu" publika var arī neatzīt par īpaši "garšīgu".

Tur, kur ir jaunrades enerģija, labprāt paviesojas arī mīlestība, un var minēt, ka Vērsis šo mīlestību pamanīs. Atkal jau jāteic, ka pretmīlu vai savstarpējas simpātijas šoreiz nav garantētas, tik vienkārši vis tas nebūs! Bet uzbužināt spalviņas tā Vērsi pamudinās.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form