Skorpions


Horoskops: ko zvaigznes tev sola septembrī?
Foto: Shutterstock

Tāds netipiski mīlīgs šis laiks iekrīt Skorpionam – viņš ir visai iecienīts klientu vidū un iemīļots starp draugiem, arī pa kādam nepārprotamam mājienam uz simpātijām var ienākties: Skorpions drusku skata pēc palauzīsies, bet varbūt arī saņemsies uz atbildi, un tad jau trīsas vēderā nodrošinātas.

Rosīgi apgrozoties draugu un domubiedru vidū, var rasties ideja, kā šo to nopelnīt, darot to, kas visam čaklo bitīšu pulciņam iet pie sirds. Tiešām var izdoties uzģenerēt kādu labu biznesa plānu! Tāpēc paralēli rudens dārza ballītēm un zīmīgiem acu piemiedzieniem lai Skorpions uztaisa kādu prāta vētru. Varbūt kāda organizācija jānodibina, lai atvieglotu nodomu realizēšanu? Arī tas Skorpionam septembrī ir tīrais nieks!

Droši vien šomēnes Skorpions diezgan bieži būs sastopams ārpus mājas, ceļā, varbūt pat kādos kursos, ko jau atkal iedvesmojusi tā pati draugu būšana.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form