Merkurs beidzot atgriežas 'pie virpas': iestrēgušajiem projektiem zaļā gaisma
Foto: William Iven / cc

No 20. novembra līdz 9. decembrim žiglais Dievu ziņnesis Merkurs vēl aizvien ripos pa Skorpiona zodiaka zonu. Priecīgā ziņa ir tā, ka Merkurs ir kādu laiku apdomājies un tagad dodas uz priekšu un jau 7. decembrī izies no enerģētiskās cilpas. Arī Saule 22. novembrī priecīgi ieies Strēlnieka zīmē. Te Saulīte ciemojas optimistiskā un tēvišķīgā Jupitera mājvietā. Un tā kā šie debesu ķermeņi ir savstarpēji saskanīgi, tad līdz 2. decembrim vēl var paspēt noķert astrologu prognozēto Lielo Laimi jeb Veiksmi!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Merkurs, kura atbildības sfēra ir savstarpējie kontakti, sarunas, tuvie pārbraucieni, informācijas saņemšana un tālāk nodošana, līgumu slēgšana un vienošanās, tad var sākt apkopot savas pārdomas un realizēt jaunus projektus un idejas. Ar jaunu sparu var mesties līgumu slēgšanas procesos, meklēt sadarbības partnerus un domubiedrus. Uz priekšu sāks virzīties biznesa un tirdzniecības projekti. Izkustēsies no vietas tie projekti, kuri bija dažādu iemeslu atlikti vai iestrēguši. Praktiski jauninājumi tiks uzklausīti un atbalstīti.

Turklāt laikā no 25. līdz 30. novembrim Merkurs atrodas harmoniskā aspektā gan ar Neptūnu, gan arīdzan ar Saturnu. Tas daudzos nostiprinās pārliecību par savu taisnību un viedokļa patiesumu. Tomēr der atcerēties, ka Merkurs vēl aizvien ir Skorpiona enerģētiskajā ietekmē un tas dos impulsu būt daudz tiešākiem un arī nesaudzīgākiem savos izteicienos, kas var dažus arī netīšām aizvainot. Daži var pat aizsvilties dusmās par dzirdēto nepārliecinoties, vai teiktais atbilst patiesībai. Lai sevi pasaudzētu, jācenšas apvaldīt emocijas un neiesaistīties konfliktos. Tomēr jāatceras, ka sasaiste ar Saturnu un Neptūnu prātam piedos sistemātiskumu, metodiskumu un praktiskumu, daudzi pratīs pārliecināt oponentu par savu tālejošo mērķu rentabilitāti un arī tos parādīt kā realizēt sadzīvē. Turklāt lieliski varēs izmantot uzskatāmos materiālus, dažādas shēmas, grafikus, tabulas, lai secīgi pasniegtu savu informāciju. Tātad vajadzētu lietderīgi izmantot šīs pozitīvās dienas, lai sakārtotu nākotni. Uzņēmīgajiem un iniciatīvas pilnajiem, kuriem kreatīvs un elastīgs prāts, šīs ir ļoti veiksmīgas dienas. Labas idejas un iespējas atradīs savu nišu, kur realizēties, bet apstākļi mudinās pieņemt pareizus lēmumus.

Tomēr nav jēgas gaidīt ātrus rezultātus, daudz labāk izmantot metodisku pieeju. Riskantus un apšaubāmus veidus ienākumu gūšanai labāk neizskatīt. Tiem, kas vēlas pakāpties pa karjeras kāpnēm, būs laba iespēja satikt ietekmīgus un izdevīgus cilvēkus. Savukārt Neptūns palīdzēs apvienot savas domas ar iztēli, intuīciju. Lielisks laiks uztvert citu domu mazākās nianses. Un vēl – var pastiprināties interese apmeklēt zīlniekus un citādus pareģus, izprotot, ka ar loģikas palīdzību var aprakstīt tikai nelielu domu uztveres daļu.

Un vēl – jāatceras, ka laikā no 20. līdz 29. novembrim Marsam ar Urānu ir savstarpēja pretstāve. Šo planētu izaicinošais aspekts var izraisīt ne mazums pārsteidzīgu momentu. Diezgan spridzīgas dienas. Es pat teiktu – eksplozīvas, jo enerģijas sakrājušās fiksētajās zodiaka zīmēs. Revolucionāru aspekts. Jaunu darbu uzsākšanas aspekts. Paaugstināts traumatisms u. c. traumējošas situācijas. Sargi sevi un Dievs tevi pasargās!

Tātad novembra beigas nudien garlaicīgas nebūs. Lai sokas labajos darbiņos!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form