Lauva


Horoskops: ko zvaigznes tev sola decembrī?
Foto: Shutterstock

Čakli jo čakli vairums Lauvu rosīsies Ziemassvētku mēnesī – vai nu tāpēc, ka šomēnes ir daudz dažādu pasākumu, vai arī tāpēc, ka garāko projektu un laikietilpīgāko pasūtījumu īstenošanu Lauva ir atlikusi uz pašu pēdējo brīdi. Tas var nelabvēlīgi ietekmēt Lauvas veselības stāvokli, tāpēc, lūdzu, prātīgi ar negulētajām naktīm un kafijas litriem!

Tomēr nebūs jau tā, ka viens vienīgs darbs būs Lauvas pavadonis – ne jau nu decembrī! Iemesli svinēšanai var būt pretrunīgi un "dekorācijas" – ne vienmēr pa Lauvas prātam, taču tāpēc jau neies laist zudumā iespēju papurināt krēpes – ja nu ballētāju vidū gadās kāds potenciāls darba devējs?

Vislabāk savas mīlnieka (vai mīlnieces) kvalitātes Lauva šomēnes, šķiet, varēs parādīt pats savā teritorijā, tāpēc, ja vēlies savu Lauviņu pavedināt uz kaislīgāku mirkli, palieciet mājās vai uzprasies pie Lauvas ciemos.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form