Strēlnieks

Horoskops: ko zvaigznes tev sola decembrī?
Foto: Shutterstock


Mēneša jubilārs Strēlnieks no fasādes puses decembrī spīdēs kā pavasara saulīte, nebūs, kur piesieties, bet iekšpusē drusku urdīsies gan – kā minimums, par visiem tiem dižajiem darbiem, ko būtu varējis paveikt, kamēr Jupiters pie Strēlnieka viesojās… Nu vairs nekā, kas nokavēts – nokavēts.

Toties par finansiālu krahu vairumam Strēlnieku decembrī nebūs pamata žēloties, un iespēja svētkos apdāvināt katru mīļu dvēselīti ir tas, kas ikvienam kārtīgam Strēlniekam sirdi silda! Galvenais – arī par sevi nepiemirst un kaut ko veselību uzturošu iedāvināt!

Mīļoto cilvēku gan Strēlnieks vēlētos paturēt tikai sev vienam, aizvest sev līdzi putenī uz citiem nezināmu nostūri, lai tur uzskatāmi parādītu, cik iekārojams un pievilcīgs viņš – Strēlnieks – ir. Bet varbūt Strēlniekam ir visi iemesli negribēt, lai kāds par viņa mīlas līkločiem uzzina?

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form