1 13
Horoskops: ko zvaigznes tev sola martā?
Foto: Shutterstock

Marts sola priecīgus notikumus! Pirmā labā ziņa ir tāda, ka 10. martā savu neganto retrogrādo kustību izbeidz mazais delveris un piņķerētājs Merkurs. Tas nozīmē, ka varam atkal pievērsties nopietniem darbiem, biznesa sarunām, ar drošāku sirdi iegādāties auto vai sadzīves tehniku. Būs mazāk pārpratumu un aizķeršanās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Otrā labā ziņa ir tāda, ka vēlreiz varam novēlēt cits citam: "Laimīgu jauno gadu!" Jā, jā – saskaņā ar senām tradīcijām līdz ar pavasara iestāšanos sākas jauns astroloģiskais cikls un par gada valdnieku kļūst kāds no debesu spīdekļiem. Šogad tas ir Mēness, un tā valdīšanas laiks sāksies 20. marta agrā rīta stundā, kas ir arī oficiālais pavasara sākums. Gada aizbildņa noteikšana sakņojas senās tradīcijās, un mūsdienās tam ir vairāk simboliska nozīme. Mēness pārziņā ir mājas, ģimenes, dzimtas un dzimtenes tēmas. Ar pavasara iestāšanos 20. martā sākas arī Auna zīmes valdīšanas laiks, kas aizsāk jaunu zodiaka ciklu.

Līdz mēneša vidum iespējama naudas plūsmas bremzēšanās, kā arī dažādi pārbaudījumi sirdslietās, jo par šīm tēmām atbildīgā Venera nonākusi skarbā likteņa lēmēja Saturna valgos. Pa reizei strauji var uzbangot emocijas, taču citādi martam nav ne vainas.

Dzīvojam, strādājam, mīlam!

*
Par ikdienas tendencēm katrai zodiaka zīmei lasiet marta horoskopos. Tikai vēlos piebilst, ka tie domāti izklaidei un iedvesmai, bet, ja vajag precīzi – tad jāskata katra cilvēka individuālā astroloģiskajā kartē. Cilvēci divpadsmit daļās sadalīt mēs nevaram, viss ir daudz sarežģītāk.


1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form