Jaunava

Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada jūlijā?
Foto: Shutterstock

Jaunavas plāni jūlijā nemitīgi mainīsies, tādēļ var parādīties spēku izsīkums un nelāgs garastāvoklis. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un būtu maksimāli produktīvs, svarīgi līdzsvarot atpūtu un darbu.

Atrisināt visas likstas palīdzēs izturība un piesardzība. Jaunavai jāapdomā ik solis, izvairoties no riskiem. Īpaši izteikti risks ietekmēs finanšu jomu, tādēļ lielākos pirkumos vēlams ar kādu kooperēties, sargoties no krišanas parādu jūgā. Mēnesis izdevīgs, lai sāktu remontu, mainītu apstākļus.

Iespējams, Jaunavai uzlabosies atmiņa un uzmanība, tādēļ var ķerties pie izglītošanās, jaunu zinību gūšanas, tādējādi uzlabojot savu profesionālo kvalifikāciju.

Šis varētu būt atklāsmju līmenis, izgaismojot to, kas līdz šim bija nezināms. Iespējams, Jaunava aptvers, kurš ir draugs, kurš ienaidnieks. Labāk komunicēt ar pārbaudītiem cilvēkiem, kas nenodos, nedarbosies ar viltu, meliem un izlikšanos.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form