un aktuālus apskatus
Lasi oriģinālus rakstus, aizraujošas intervijas
Ierobežots reklāmas daudzums
Baudi visu "Delfi" saturu bez ierobežojumiem
no jebkuras ierīces
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
ērtākai satura patērēšanai
Pašlaik jau vairāk nekā 16 tūkstoši "Delfi" abonementu atraduši savus īpašniekus. Pievienojies arī tu!
Saturs, kuru ir vērts abonēt!
Svarīgi: Nav nepieciešami nekādi papildu līgumi. Pārtraukt abonēšanu vari jebkurā laikā. Atbilstoši tavam izvēlētajam apmaksas veidam un periodam abonēšanas maksa tiks iekasēta ik pēc 28 dienām vai reizi gadā par gada abonementu.
Abonē Delfi saturu sev un kolēģiem!
Abonements uzņēmumiem
Vai sazinies ar Delfi korporatīvo klientu menedžeri, rakstot laura.truksane@delfi.lv
Neierobežota piekļuve visam saturam lielām un mazām komandām.
Delfi Plus
MVP
Delfi Bizness
Kā abonēt?
Izvēlies apmaksas veidu
Apmaksu par abonementu vari veikt ar bankas karti vai īsziņu – atkarībā no abonementa veida un perioda.
2
Reģistrē savu "Delfi" kontu
Lai abonētu "Delfi" saturu, nepieciešams reģistrēt savu "Delfi" kontu
1
Izvēlies abonēšanas periodu
Piedāvājam abonēt "Delfi" saturu uz 4 nedēļām vai gadu. Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlies to pārtraukt.
3
Lasi izvēlēto saturu, kad vēlies
Abonements ļauj lasīt visu abonēto saturu jebkurā viedierīcē un jebkurā laikā, vienkārši pieslēdzoties savam "Delfi" kontam.
4
"Delfi Plus" priekšapmaksas abonementu iegādājies "Circle K"
Biežāk uzdotie jautājumi
Kas ir "Delfi Plus" un kur es to varu lasīt?
"Delfi Plus" ir "Delfi" satura produkts, kas pieejams par ikmēneša abonēšanas maksu. Lai iegādātos "Delfi Plus" abonementu, lietotājam ir jābūt reģistrētam "Delfi" kontam.
Vairāk par "Delfi Plus" lasi šeit.

"Delfi Plus" materiālus vari atrast "Delfi Plus"sadaļā, spiežot uz "Delfi Plus" saites "Delfi" navigācijā. "Delfi Plus" saturs ir pieejams mobilajās ierīcēs vai datorā, izmantojot interneta pārlūkprogrammu, kā arī mobilajā aplikācijā (Android un iOS). Lai piekļūtu "Delfi Plus" materiāliem, nepieciešams pieslēgties savam "Delfi" kontam un iegādāties abonementu.
Kas ir MVP un kur es to varu lasīt?
MVP ir sporta medijs, kas pieejams par ikmēneša abonēšanas maksu. Lai iegādātos MVP abonementu, lietotājam ir jābūt reģistrētam "Delfi" kontam. Vairāk par MVP lasi šeit.

MVP materiālus vari atrast MVP sadaļā, spiežot uz MVP saiti "Delfi" navigācijā. Materiāli ir pieejami, izmantojot interneta pārlūkprogrammu mobilajās ierīcēs vai datorā, kā arī mobilajā aplikācijā. Lai piekļūtuMVP materiāliem, nepieciešams pieslēgties savam "Delfi" kontam un iegādāties abonementu.
Kas ir "Delfi Bizness" un kur es to varu lasīt?
"Delfi Bizness" ir "Delfi" satura produkts, kas pieejams par ikmēneša abonēšanas maksu. Lai iegādātos "Delfi Bizness" abonementu, lietotājam ir jābūt reģistrētam "Delfi" kontam. Vairāk par "Delfi Bizness" lasi šeit.

"Delfi Bizness" materiālus vari atrast "Delfi Bizness" sadaļā, spiežot uz "Delfi Bizness" saiti "Delfi" navigācijā. Materiāli ir pieejami, izmantojot interneta pārlūkprogrammu mobilajās ierīcēs vai datorā, kā arī mobilajā aplikācijā (Android un iOS). Lai piekļūtu "Delfi Bizness" materiāliem, nepieciešams pieslēgties savam "Delfi" kontam un iegādāties abonementu.
Kur es varu iegādāties abonementu?
Abonementu vari iegādāties "Delfi" abonēšanas lapā, "Delfi" konta sadaļā "Abonēšanas statuss", kā arī "Delfi Plus", MVP un "Delfi Bizness" raksta skatā.
Kādas ir abonēšanas apmaksas iespējas?
Apmaksu par abonementu vari veikt ar bankas karti vai īsziņu – atkarībā no abonementa veida un perioda.
Vai varu vienlaicīgi abonēt "Delfi Plus", MVP un "Delfi Bizness"?
Jā, abonementu vari iegādāties "Delfi" abonēšanas lapā vai konta sadaļā "Abonēšanas statuss", izvēloties "Viss "Delfi" saturs". Abonēt komplektā ir izdevīgāk!
Vai pastāv iespēja iegādāties abonementu uzņēmuma darbiniekiem?
Par iespēju iegādāties abonementu uzņēmumam aicinām sazināties rakstot laura.truksane@delfi.lv , zvanot tel. 26411572 vai aizpildot informāciju par savu uzņēmumu pieteikuma formā.
Kur varu redzēt informāciju par savu abonementu?
Abonementa statusu vari apskatīt konta sadaļā "Abonēšanas statuss".
Vai mans abonements atjaunosies automātiski?
Abonements tiks atjaunots automātiski pēc abonēšanas termiņa beigām līdz brīdim, kad izvēlēsies to pārtraukt.
Kā pārtraukt abonementu?
Abonementu iespējams pārtraukt "Delfi" konta sadaļā "Abonēšanas statuss", nospiežot "Pārtraukt abonementu" un sekojot tālākajām instrukcijām.
Kā aktivizēt abonementa priekšapmaksas vai dāvanu kodu?
Priekšapmaksas un dāvanu kodu var aktivizēt "Delfi" konta sadaļā "Citas abonēšanas iespējas" vai atverot delfi.lv/davanukods un sekojot tālākajām instrukcijām. Priekšapmaksas abonementa kodu iespējams iegādāties pie kāda no mūsu sadarbības partneriem: "Citadele", "Circle-K" u.c.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.