Latvijas futbola izlase otrdien, 26. martā, Kiprā pārbaudes mačā nospēlēja 1:1 (1:1) ar Lihtenšteinas valstsvienību.

Latvijas izlases labā vienīgos vārtus iesita Raimonds Krollis, kamēr Lihtenšteina rezultātu atklāja jau cīņas 16. sekundē, kad latviešu aizsargs Mārcis Ošs kuriozi iesita savos vārtos.

Latvija ātri nonāca iedzinējos, jo nebija pagājušas pat 20 sekundes, kad Ošs piespēlēja vārtsargam Pāvelam Šteinboram, kurš to nemaz negaidīja un devās prom no vārtiem, tāpēc bumba ieripoja vārtos. Pēc vārtu zaudējuma Latvijas futbolisti uzņēma apgriezienus un pārņēma bumbas kontroli savās rokās. Tas vainagojās panākumiem, jo 11. minūtē Lihtenšteinas aizsargi neizturēja spiedienu, bumba nonāca pie Kroļļa, kurš ar spēcīgu kreisās kājas sitienu izlīdzināja rezultātu.

Kopumā šajā mačā nebija daudz vārtu gūšanas iespēju. Vēlāk pirmajā puslaikā Jānis Ikaunieks trāpīja pa vārtu stabu, bet kopumā Latvijai izcīnīt uzvaru nebija daudz iespēju. Vienīgi pamatlaika pašās beigās izdevās uz Lihtenšteinas vārtiem radīt lielu spiedienu, galvenais tiesnesis no Lietuvas atļāva vērpt uzbrukumus pat divas minūtes pēc kompensācijas laika beigām, taču savu Latvija tomēr nepanāca.

Latvija FIFA rangā ieņem 136. vietu, bet Lihtenšteina tajā ir 203. pozīcijā, apsteidzot vien septiņas federācijas. Itāļu trenerim Paolo Nikolato šī bija otrā cīņa pie Latvijas izlases stūres. Pagājušajā nedēļā komanda turpat nospēlēja 1:1 ar mājinieci Kipru.

Portāls "Delfi" piedāvāja Latvijas un Lihtenšteinas mača teksta tiešraidi (ja teksta tiešraide nav redzama uzreiz, pārlādējiet šo lapu vēlreiz).