Zaudējumu Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē sestdien piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda, kas ar 0:2 (0:2) savā laukumā piekāpās Frankfurtes "Eintracht" vienībai.

Rudņevs, kā ierasts, laukumā aizvadīja pilnas 90 minūtes, taču statistikā šoreiz spēja izcelties vien ar brīdinājumu mača 71.minūtē.

HSV vienības sākumsastāvā uzbrucējs devās septīto reizi pēc kārtas, bet iepriekšējos divos mačos viņš katrā no tiem guva pa vieniem vārtiem.

Viesi abus vārtus guva jau pirmajā puslaikā, kad divreiz precīzs bija horvātu uzbrucējs Srdjans Lakičs.

Šīs sezonas Bundeslīgas čempionātā Rudņevs guvis astoņus vārtus.

HSV komandai šis bija pirmais zaudējums šogad aizvadītajos trīs mačos.

Kopvērtējumā HSV ar 28 punktiem 20 spēlēs ieņem devīto vietu, tomēr tikai par diviem punktiem atpaliek no labāko piecinieka.

Tikmēr kopvērtējuma līderi ar 51 punktu ir Minhenes "Bayern" futbolisti, kas sestdien ar 3:0 (1:0) viesos pārspēja "Mainz 05" futbolistus, divus vārtus gūstot horvātam Mario Mandžukičam. Otrie ar 37 punktiem 19 spēlēs ir Leverkūzenes "Bayer" futbolisti, kuriem ar 36 punktiem attiecīgi 19 un 20 mačos seko valsts čempioni Dortmundes "Borussia" un "Eintracht".