Kā pirmie Latvijas kausa izcīņas pusfinālu futbolā sestdien sasniedza valsts čempioni Daugavpils "Daugava".

Aizvadītajā ceturtdaļfināla mačā "Daugava" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) uzvarēja "Jūrmalu".

Spēles 36.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja nigērietis Ibrahims Babatunde, bet 48.minūtē 2:0 panāca Edgars Jermolajevs. Viesi vienus vārtus atguva pašās cīņas beigās, tomēr atspēlēties nespēja.

Vēl vienā ceturtdaļfināla mačā sestdien spēkiem mērosies pagājušā gada sacensību finālisti "Liepājas metalurgs" un "Skonto".

Savukārt svētdien paredzētajā ceturtdaļfināla cīņā 2011.gada Latvijas kausa uzvarētāji "Ventspils" izbraukumā tiksies ar Jūrmalas JPFS/ FK "Spartaks" komandu, bet pirmdien vietu virslīgā zaudējusī "Gulbene" uzņems ambiciozo Rīgas "Daugavas" komandu.