SMScredit.lvVirslīgas 19. kārtas spēlē starp futbola klubu ”Jelgava” un ”METTA/Latvijas Universitāte” noslēgusies ar neizšķirtu rezultātu – 1:1.

Neraugoties uz vairākiem komandu mēģinājumiem  raidīt bumbu pretinieku vārtos, spēles pirmais puslaiks 19. oktobra spēlē noslēdzās ar 0:0.

Pirmos vārtus spēles 73. minūtē, izpildot 11 metru soda sitienu, "Jelgavas" vārtos raidīja "METTA/Latvijas Universitāte" spēlētājs Mārtiņš Milašēvičs.

Pēc rezultāta atklāšanas teretoriāls pārsvars spēlē piederēja laukuma saimniekiem, kuri 86. minūtē izlīdzināja rezultātu.  To paveica Bespalovs ar soda sitienu no soda laukuma līnijas, taču, vārtu guvums pieskaitīts Marselam Vapnem savos vārtos, 1:1.

Spēles atlikušajās minūtēs Jelgava vēl pamanījās saasināt situāciju pie "METTA/Latvijas Universitāte" vārtiem, taču rezultāts vairs nemainījās un studenti uz Rīgu varēja doties ar izcīnītu punktu.