Anglijas premjerlīgas kluba "Sunderland" itāļu uzbrucējs Fabio Borīni pēc noģībšanas komandas ģērbtuvē steigšus nogādāts slimnīcā.

Sestdien "Sunderland" vienība premjerlīgas mačā izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1) ar Kārdifas "City".

Kā vēsta "Sky Sports", puslaika pārtraukumā 22 gadus vecais Borīni noģībis, kā rezultātā laukumā vairs neatgriezās un tika nogādāts slimnīcā.

"Borīni ir slimnīcā," izteicies "Sunderland" galvenais treneris Guss Pojets. "Viņš ļoti slikti jutās jau pirms spēles, taču kopīgi nolēmām, ka viņš tomēr dosies laukumā. Savukārt puslaika pārtraukumā secinājām, ka Borīni spēlēšana vairs nav iespējama."

"Lai pārliecinātos, vai viss ar viņu būs kārtībā, nosūtījām futbolistu uz slimnīcu. Cerēsim, ka viņš varēs doties atpakaļ uz Sanderlendu," atzina Pojets.

Savukārt svētdien futbolists no slimnīcas izrakstīts. Tiek ziņots, ka Borīni pirms mača sirdzis ar vīrusu, kas ietekmējis viņu spēles laikā. Taču spēlētājs kopā ar komandu vēl nedosies atpakaļ uz Sanderlendu.

Kāds kluba pārstāvis jau paspējis izteikties, ka Borīni šobrīd jūtas krietni labāk.

Borīni pieder citai Anglijas komandai "Liverpool", bet "Sunderland" klubam uzbrucējs ir izīrēts līdz sezonas beigām.

Līdz šim viņš "Sunderland" vienībā aizvadījis 14 mačus, kuru laikā guvis vienus vārtus.

Šobrīd premjerlīgas kopvērtējumā "Sunderland" ar 14 punktiem 19 spēlēs atrodas pēdējā, 20.vietā.